avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Activitate aurelia dragan

Activitate aurelia dragan

mii de scuze daca am ofensat pe cineva prin cuvintele mele dar nu asta mi-a fost intentia ci doar am comentat si eu pe marginea subiectului acesta destul de real.
stati linistiti ....mereu am crezut ca orice critica trebuie sa fie constructiva (ma rog cel putin pentru mine;)
avand in vedere atatea legi omenesti aprobate pentru a ne injosi si mai mult ca oameni.....mai ales a-i supune pe cei slabi de minte si trup....cine poate spune ca legea asta obligatorie.....va fi favorabila ??cum poate fi manipulat un popor decat prin foamete si incultura?
va reusi sa mearga.....o sa vedeti si stiti de ce?pentru ca are putere interioara solida, credinta.....si crede in puterea gandului .multa sanatate .
fii linistit Gabi, am priceput ideea majora si nu m-ai ofensat cu nimic.Imi plac subiectele de aici si cand am timp raspund si eu(pentru ca doare acest tip de subiect si e usor a arunca piatra in altii(ma refer la cei ce comenteaza acid la adresa subiectului tau- no ofense).
Ne mai auzim pe aici....
ce meserie ai fat.frumos?....de-ai fi fost profesor in societatea de azi cum ai fi procedat sa fii asa corect cu toti??
draga r.gabi,
ti-am citit subiectul....e sugestiv si incisiv la adresa societatii mai ales contra profesorilor.....nu uita insa ca nu toti pot fi la fel(ma refer la profesori)...si cum in orice sector economic sunt oameni ce n-au aptitudini pentru acea meserie....asa si aici in educatie e la fel.....vina e a multora...eu am o vorba cand educ,,daca nu ai aluatul care trebuie....degeaba framanti sa iasa cozonac"....ma refer ca de nu-s elevi care sa primeasca invatatura, in van efortul nostru ....cat de bine am fi pregatiti didactic si uman..