avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 396 soluții astăzi
Forum Activitate madutzam

Activitate madutzam

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Yupiiiii!!! Multumim pentru veste! Macar maine stam mai linistiti =D> Eu as sta linistita chiar si luni... cel mai probabil rez se vor afisa marti! Deci... un week-end frumos in continuare! Si sa auzim numai de bine!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Mai bine asa - "pace si liniste"... In schimb, astept informatii pertinente despre ceea ce va urma: rezolvarea contestatiilor, poate un nou examen in februarie, informatii utile celor care au intrat acum in Barou, etc...
Pt "circ si paine" sunt alte site-uri/ forumuri/ bloguri... nu ca nu as fi in asentiment cu "razvratitii"... dar astept cu nerabdare vesti despre recorectarea tezelor...
Răspuns la discuția Sinteze admitere barou
Buna!
Te rog, daca ai putea, trimite-mi si mie sintezele de care aminteai mai sus. adresa mea este madalina.mariut@yahoo.com .Multumesc frumos!
Răspuns la discuția admitere inm 2010
adrian_t87 a scris:

MayeMaye a scris:

[ link extern ]

Sa inteleg ca se va invata dupa noile coduri?


[ link extern ] /
un articol interesant , mai ales comentariile
nu imi apartine asa ca nu reprezinta opinia mea


nu. se invata dupa cele in vigoare momentan
Răspuns la discuția admitere inm 2010
syl1978 a scris:

D.A.M. a scris:

syl1978 a scris:

Buna seara,
Ce parere aveti despre culegerea de teste grile elaborata de G.Raducan. M.Hotca, M. Damaschin - editie mai 2010?
Este utila pentru examenul din noiembrie 2010?
A cumparat-o ori a studiat-o cineva?;)
[ link extern ] /


Nu stiu nici cat de buna este nici cat de utila :D . Raducan si Damaschin sunt colaboratori cu Boroi respectiv Neagu..... de ceilalti nici nu am auzit...


Multumesc foarte mult pentru raspuns!
mai asteptam....abia a aparut...sa nu luam teapa ;)




am crezut k s-a stabilit ceva pt k mai sus se face precizare la luna noiembrie, iar ulterior intrebarii puse, nimeni nu a contrazis... :sorry:
Răspuns la discuția admitere inm 2010
s-a decis k examenul de admitere la inm se va da in noiembrie?:D
Răspuns la discuția admitere inm 2010
vrei te rog sa faci un mare mare mare bine si sa-mi vinzi mie cartile cu grile?sau sa mi le imprumuti pt a le xeroxa macar...ms mult!