Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Sinteze admitere barou

Va rog sa-mi transmiteti si mie sintezele pe mail-ul: alina_mol@hotmail.com
daca s-ar putea, as dori si eu sa primesc pe e-mail sintezele: luiza_cojocariu@yahoo.com.
Va multumesc!!
doresc si eu sintezele daca se poate pe e-mail diana_dyvyna@yahoo.com
daca sunt sinteze.....va rog....vreau si eu....se poate? luca_claudia72@yahoo.com
multumesc mult!
Va rog, daca se poate, sa imi trimiteti si mie sintezele pe d3nisa87@yahoo.com
Va multumesc anticipat!!!
Buna!
Te rog, daca ai putea, trimite-mi si mie sintezele de care aminteai mai sus. adresa mea este madalina.mariut@yahoo.com .Multumesc frumos!