avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1674 soluții astăzi
Forum Activitate danettei

Activitate danettei

Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
karmina, iti multumesc frumos!
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
karmina, sigur ti-au spus de la administratia presedintiala ca se incearca semnarea decretelor pana la sfarsitul saptamanii viitoare (adica 9 iulie)? scuza-ma ca insist, dar in functie de ce ai scris tu mi-am fixat concediul si vreau sa plec la sfarsitul saptamanii acesteia la mare si sa ma intorc la sfarsitul saptamanii viitoare.B-)
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
triton, multumim pentru noul subiect de discutie. ma intereseaza ce citesti, mai ales in penal, o sa incerc sa descarc si eu ceea ce ai scris tu.
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
ce credeti, daca, doamne fereste, nu se semneaza decretele pana in 19 iulie, mai incep cursurile in acea data sau nu?
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
pepita, am vazut ca pentru cei din tura trecuta a semnat decretele in data de 22 februarie (luni).
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
engfull, nu fi asa pesimista. eu cred (sper) ca se vor semna saptamana viitoare.
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
a mai sunat cineva la administratia presedintiala? nu mai stiti nimic despre decrete?
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
dragi colegi, am vazut unde ne vor caza, dar stiti cumva unde se tin cursurile?
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
da, se vor deconta in baza art. 80 din legea 303/2004, dar daca nu au fonduri?
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
eu sunt din timisoara. m-au sunat si pe mine. aceeasi perioada, aceeasi locatie-bucuresti. am intrebat de decontarea transportului si mi-au spus sa ne interesam la parchete si instante, care ne vor deconta probabil transportul, dar in functie de fondurile disponibile.