avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 217 soluții astăzi
Forum Activitate satelix

Activitate satelix

Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
La Suceava au fost in sala 64 candidati asa ca nu mai dezinformati deoarece aici au dat si cei din baroul Botosani.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
No comment...
Cum va explicati asemenea rezultate ?? Chiar credeti ca numai 2 din 42 au tratat corect subiectele ??
Este o mare bataie de joc de banii si de stresul nostru...dar asta este viata.
Mai raman contestatiile ca o speranta desarta.....#-o
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Suceava stagiari - 42/ definitivi- 9
Botosani stagiari -23/ definitivi - 5
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Site barou Suceava :
Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
Cam asa ceva in aceiasi situatie sunt si eu fiind persoana juridica cu o cu totul alta activitate decat cea de avocat.
dificila nu este intrebarea dificila este intrarea in barou.Dupa ce intri in barou atunci este incompatibila orice alta activitate ce nu are legatura cu profesia de avocat deci trage si tu concluzia......:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
sintezele nominalex completate in unele cazuri din cursuri sunt suficiente pentru promovarea examenului.

Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Subscriu la ideea cu publicatul cartilor cu subiecte concepute de UNBR si publicate de UNBR ca sa stim exact ce vor de la noi.Invatam dupa tot felul de autori care mai cunoscuti si mai trecuti care mai necunoscuti si stim cu totii ca fiecare cu interpretarea lui.
Intradevar o idee de nota 10 dupa aceasta sesiune noiembrie 2010...
Daca cineva din UNBR citeste acest forum si aplica merita felicitari.:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
existenta faptei penale
savarsirea ei cu vinovatie
existenta pericolului social
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Am zis ca aia care te-a informat nu cred ca merita titlul de secretara si imi pare rau sincer de comparatia cu femeia de serviciu in unele cazuri mai inteligenta decat prima....:).Consider ca atunci cand stii din surse sigure ceva informezi pe altii asa ca in cazul acestei persoane atat a dus-o capul atat a facut.......:)