avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 315 soluții astăzi
Forum Activitate mihaiene68

Activitate mihaiene68

Răspuns la discuția radiere auto
Cam greu cu numele ..in Ploiesti in zonă nimeni nu isi aduce aminte cum se numea ...exista varianta de "a da in judecata " sau ceva de genul ...??
Răspuns la discuția radiere auto
Cum poate fi gasit administratorul ,daca nimeni nu mai stie nimic de firma de mulți ani
Răspuns la discuția radiere auto
Firma am aflat ca nu mai exista a fost o societate mica ..au dispărut faliment
Discuție radiere auto
Buna ziua , cum pot radia o masina vanduta mai de mult, fara sa fi facut acte de vanzare cumparare legale si care intre timp a fost data la fier vechi ,initial a fost vanduta unui nepot care nu a mai venit sa facem actele ....el a vandut mai departe si am aflat ca a fost data la fier vechi ...
Răspuns la discuția Pomi plantati pe limita gard !
chiar nu are nimeni ..solutii mai precise :) cu date concrete ?
Răspuns la discuția Pomi plantati pe limita gard !
multumesc, dar raspunsul este generalist =D>,as dori unul mai complex ,cu mai multe date(legi,OG ,...etc) sa pot face primii pasi ! multumesc
Daca vecinul a plantat pomi pe limita gardului fara acordul meu ,pomi au crescut si tin umbra ,nu pot folosi terenul la gradina ce se poate face ?
avand in vedere ca defunctul a decedat in 2011
se face numai dupa ce se dezbate mostenirea? in cazul meu unul din mostenitori a decedat
Răspuns la discuția salariu sofer profesionist
In primul rand este vorba de firma la care va veti angaja ,nu este ceva fix ,totul depinde de negocierea cu firma !