avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 513 soluții astăzi
Forum Activitate PROvs

Activitate PROvs

Răspuns la discuția SNG 2011
ony_10 a scris:




mi se pare ok. dar esti fata sau baiat?
eu sunt fata



si eu tot fata :) Ok pai atunci asteptam contestatiile si stabilim dupa, eventual facem schimb de un id de mess
Răspuns la discuția SNG 2011
ony_10 a scris:

felicitari tuturor celor care au intrat!!!!!!!!!
pe mine m-ar interesa cazare in bucuresti , dar vreau sa astept pana se solutioneaza contestatiile, sa nu am vreo surpriza. sincer acum am cele mai mari emotii, pt ca pana acum nu prea ma asteptam ca o sa intru



felicitari si tie. Poate tinem legatura si cautam ceva impreuna dupa contestatii. Ce spui?
Răspuns la discuția SNG 2011
felicitari celor care au reusit! nu intereseaza pe nimeni sa cautam sa inchiriem ceva in Bucuresti pe perioada celor 6 luni de cursuri?
Răspuns la discuția SNG 2011
danamatea a scris:

stie cineva exact procedura de contestatii?
ms!



nu stiu exact procedura dar cred ca te poti uita sa vezi in anii trecuti cum a fost
Răspuns la discuția SNG 2011
cu multa placere. Sper ca a mers. Poate ma ajuta si pe mine cineva cu un loc de cazare in Bucuresti, va rog. Eu nu prea cunosc Bucurestiul
Răspuns la discuția SNG 2011
Răspuns la discuția SNG 2011
cum vi s-a parut examenul? credeti ca vor fi multe note mari? cam care credeti ca va fi ultima medie cu care se va intra?:-/
Răspuns la discuția SNG 2011
Răspuns la discuția SNG 2011
Are cineva in format electronic legile pentru organizare judiciare actualizate? Poate faceti o fapta buna si le postati :) Va rog frumos :)
Răspuns la discuția SNG 2011
eu cred ca cel mai bine este sa asteptam publicarea anuntului. Acolo vor specifica exact, punctual, ce trebuie sa invatam la caile de atac si la executarea silita. Spor la citit pt ca avem nevoie :)