avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 590 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters179589

Activitate ContSters179589

Răspuns la discuția ,,Forumistii au talent \"
iulia53 a scris:

Dar bag de seama eu bine
Ca lumea e la plimbare,
Nu mai au timp de povesti,
Nici de o vorba sau un vers,
Sau in concediu la mare!
Sa se bonzeze la soare:D
Buna seara!

Asa este,vad si eu
Ca am ramas numai noi
Sa pastram topicul viu.
Va veni restul...echipei
Sa ne spuna ce'a facut,
In aceste zile calde...

In aceasta seara,
Nu sunt in "elementul meu"
Imi lipseste "muza"...
:((
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
omis



Lipseste cineva,important...:(
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
♫ Soundtrack - Gladiator
[ link extern ]

ERA - Ameno
[ link extern ]
Răspuns la discuția Sã mai și râdem
Intre doctori :
- Cum a mers operatia?
- Care operatie, nu era autopsie?


* RUGACIUNEA UNUI BARBAT*
Doamne , te rog, daruieste-mi o blonda, surdo-muta si nimfomana, cu niste sini enormi, sa fie fiica unui distribuitor national de bere si sa aiba o casa pe plaja. * A M I N*...:stunned:

Si acum ceva extrem de interesant...:">

RUGACIUNEA UNEI FEMEI*
-Doamne, acuma, inainte de a merge la culcare, ma rog cu multa credinta, sa-mi daruiesti un barbat care sa nu fie urat, sa fie inteligent, dragastos, puternic, supus si dragut. De asemeni sa fie compozitor, poet si cu mult umor, din acela pe care eu il inteleg. Sa-i placa familia si prietenii mei, si nu fotbalul. Sa nu sforaie si sa urineze asezat, fara sa stropeasca prin baie. Sa nu ma faca sa astept atunci cand spune ca ma va suna. Sa ajunga la timp acasa, fara sa miroasa a sapun necunoscut. Sa stiu mereu unde este, mai putin cand imi cumpara flori si cadouri, sau sa-mi faca serenade. Sa-mi dea 3 ore sa ma aranjez atunci cand spune ca vom iesi, sa lesine de emotie cand ma vede, sa danseze mai bine decat Fred Astaire . Sa aibe un serviciu foarte bine remunerat.
-Sa fie generos si cand cheltuiesc banii sa nu se supere. Sa stie sa gateasca si sa-i placa sa ajute la treburile casei. Sa-i placa sa ramana ore intregi ascultandu-ma.. Sa gandeasca inainte de a vorbi si sa spuna adevarul, numai adevarul si nimic altceva decat adevarul.
-Sa-mi traga scaunul cand ma asez la masa, sa-mi deschida portiera la masina si sa stie sa-mi faca masaj pe spate. Sa ma vada slaba mereu, mereu. Sa facem dragoste pana cand ramane "moarta". Sa inteleaga durerile mele de cap si sa-mi aduca micul dejun la pat.
Aaa!!! Da-mi Doamne un barbat fidel, dragastos, care sa ma iubeasca cu respect si cu pasiune, numai pentru mine si nu pentru marimea sanilor mei. Sa nu aiba ochi pentru nicio alta femeie si sa-mi spuna mereu ce frumoasa ma vede si ce noroc a avut sa ma intalneasca. Te rog Doamne, da-mi barbatul care ma va iubi pana la moarte ! * A M I N.*


Primite de la cineva...:blush2:
Răspuns la discuția am o mare nelamurire...
Oamenii din aceasta etnie,sunt extrem de inventivi.Acesta este unul din modurile de a " face rost de bani",dupa cum si dvs.v-ati dat seama.Parerea mea este ca nu are rost sa va faceti griji in ceea ce priveste ( reclamatia ) facuta de femeia respectiva. Incearca sa intimideze,pentru ca dvs. sa-i oferiti o suma de bani.Ar fi incorect fata de dvs.sa-i faceti jocul.
Răspuns la discuția Sã mai și râdem
Asistenta intra isterica in cabinetul doctorului:
- Domnule doctor, pacientul care tocmai a iesit de la dumneavoastra a murit pe hol.
- Mda, schimba-i repede pozitia, sa para ca tocmai intra.:O


Se duce unul la doctor cu un cutit infipt in spate.
- Domnule doctor, am un cutit in spate!
- Acum vii, domnule, cand mai sunt trei minute pana la ora 7, cand se termina programul. Vino si dumneata miine.
- Domnule doctor, ce suflet aveti sa ma lasati cu cutitul asta in spate? Medicul se duce la bolnav, ii ia cutitul din spate si i-l infige in ochi.
- Na! Du-te la oftalmolog, ca ala are program pana la 8.;)


Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
iconostas


Buna ziua!:dance:
Răspuns la discuția Ghicitori...
1 - Alba ca si creta
Moale ca lana
Usoara ca pana.
Piere ca spuma.

2 - Mandru, inalt si frumos,
La ochi este luminos
; Urechi are, coarne n-are
Si te poarta in spinare.

3 - Mica, dar voinica,
In spate ridica
Sacul cu povara,
Sa-l duca la moara.
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
♥♫ - Giovanni Marradi - La Boheme -
[ link extern ]

♥♫ - Francis Goya - L'amour in Heritage -
[ link extern ]
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
- Israel "IZ" Kamakawiwoole
[ link extern ]