avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 644 soluții astăzi
Forum Activitate laura_s

Activitate laura_s

Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
credeti ca daca ma apuc acum...(am mai citit ceva din partea generala..civil)o sa am timp sa ma pregatesc pana in august??
Mi-e cam teama,tinand cont ca si lucrez de la 9-18.
Cand vad ce discutii avansate sunt pe forum...se discuta spete..iar eu nici n-am trecut prin toata materia.Iluzii foarte mari nu-mi fac...insa cred ca merita sa incerc..
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
ia-ta-ma pe noul topic:).Vreau sa va intreb ,referitor la culegerile de grile,am vazut niste sugestii ale unei colege de pe forum,enumera vreo 8.
Fiind prima oara cand dau examenul,as vrea sa stiu ,cei care ati mai dat,voi le-ati achizitionat pe toate sau v-ati axat doar pe unele ,care vi s-au parut mai importante??
Răspuns la discuția admitere august 2011
Sunt atat de multe pareri!!!!Si cate carti de grileee!!
Nu vreau sa va plictisesc.Ideea este ca m-am cam rupt de notiuni,e cam si cum as lua-o de la zero.
O sa va bazai,probabil...dar am nevoie de ajutorul vostru.:)

Va multumesc pentru suport!!

Si voua "spor"!!
Răspuns la discuția admitere august 2011
da pentru inm.Imi cer scuzeee sunt cam bulversata.

Va multumesc frumos de ajutor.
Dupa sase ani de la terminarea facultatii si dupa un job care n-are nici o legatura cu dreptul,m-am hotarat ca asa nu se mai poate,trebuie sa fac ceva cu viata mea.
M-am apucat de invatat pentru august 2011.Sper din tot sufletul ca va fi grila examenul.
Vreau sa ma alatur voua.Si va rog sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea"ce carti cu grile m-ar ajuta?"
Va multumesc,