avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 460 soluții astăzi
Forum Activitate tebana

Activitate tebana

Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
A fost cineva din cei de pe aici la pretestarea de anul acesta la logica?
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Pe site-ul csm anuntul privind depunerea contestatiilor la barem a fost publicat la ora 16. E posibil sa avem timp sa le depunem pana atunci.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
In anunt scrie ca in 24 de ore de la afisarea la centrele de concurs. Nu cred ca mai avem prea mult timp ca s-au afisat destul de repede.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Mersi frumos forgotten_sunrise! Eu am completat modelul, ca asa spusese cineva pe forum. E pentru prima oara cand sustin examenul, abia am terminat facultatea si am reusit doar 69 de puncte. Mi-a ramas doar speranta ca se va anula macar o grila din cele gresite de mine. Indiferent de ce va fi la final, imi doresc sa merg mai departe la testul de rationament.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Va rog fumos sa-mi raspundeti si mie cei care ati facut contestatii. La ce numere de fax ati trimis? ca in anunt scrie la numerele, nu la unul din numere. Trebuie sa le trimit la toate, desi e ciudat?
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Nu se poate dispune suspendarea conditionata in acel caz caci instanta doar inlocuieste pedeapsa, nu poate proceda din nou la individualizare.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Cum ati facut contestatiile? Ati scos la imprimanta modelul de pe site, ati scris de mana, ati scris la calculator?
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Si la cea cu institutia publica am gresit. As contesta-o, dar nu stiu pe ce argumente.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Si eu as vrea sa fac la grila 84. Ce motivare ai dat?
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
La grila de la procedura penala cu contestatia la executare din oficiu, credeti ca avem sanse la contestatie? Poate par cam disperata, dar chiar sunt pentru ca am 69 de puncte.