avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 602 soluții astăzi
Forum Activitate ghost_rider

Activitate ghost_rider

ASTA NU INSEAMNA CA DACA NU AM AVUT REGRETE.........AM FOST CINIC...........SAU AM AVUT UN LIMBAJ DE RECIDIVIST............NU INSEAMNA CA NU POT JUCA TEATRU SA FIU DOAR LAPTE SI MIERE LA TRIBUNAL.............. SI NU CRED CA,OARECARE NU AR FI PROCEDAT LA FEL.............DE CE SA FIU AICI IPOCRIT??????????? ORICUM NU MA CUNOASTE NIMENI.....SAU TOT ASA POT VORBI IN NUMELE UNUI PRIETEN............. VA MULTUMESC
pai nu am regrete stimabila doamna. nici nu am spus ca am, am doar pt faptul ca nu am facut o mai cu cap si mai rau putin. dar nu asta are importanta ci faptul cum scap si anumite cai si posibilitati............ DACA MA INTELEGETI. DACA VROIAM SA DISCUT DESPRE ANUMITE ASPECTE DE CARE IMI POVESTITI D-VOASTRA CA NU AM REGRETE CONSULTAM UN PSIHOLOG,DAR EU SUNT PE UN FORUM CE SE OCUPA CU PROBLEME DE DREPT...........
nu am inteles la ce v-ati referit cu parte psihologica............. ori care ar fi fost in stare sa faca cel putin din ce am facut eu.......care era un barbat adevarat si nu se lasa calcat de un gunoi........ dar ai dreptate....haina militara nu-mi da dreptul sa fac asa ceva. iti multumesc ca est sincer si corect. apreciez. de exemplu acuma s un an sau 2 cand albanezul ala sau ce a fost i-a ucis pe diplomatii aia care i-au violat fiica...daca mai tii minte. sincer eu ii dau tot respectul omului aluia......
ITI MULTUMESC PENTRU...CINISM SAU MAI BINE ZIS PENTRU SINCERITATE. DAR DACA NU MAI AU ALTE PROBE DECAT AIA CU CUTITUL, CE SE INTAMPLA? SA MA PREGATESC PSIHIC......AM O CARIERA MILITARA SI ACUMA TERMIN FACULTATEA SI AR FI PACAT IN LOC SA-MI FAC MASTERUL SI SA DEVIN ,,OFIȚER,, IN PUSCARIE.................. CE SI CUM AR TREBUI SA FAC DACA CHIAR AU ALTE PROBE SI SE AJUNGE LA PROCUROR...........??????????
daca m-as fi putut intelege cu persoana respectiva crede-ma ca nu as fi ajuns aici.......am fost in stare sa-i iau viata la cate mi-a facut dar singurul lucru care m-a oprit a fost acela de a nu-mi pierde libertatea si nu in ultimul rand pacatul pe care l-as fi comis............ VA MULTUMESC PENTRU RASPUNS
TOTUSI 18 INDICE 1 NU-MI POATE DA?
DACA AI FI FOST IN LOCUL MEU IS CONVINS CA AI FI FACUT MAI MULT DECAT ATAT.DAR CUM NU STII CE A FOST LA MIJLOC?............CE MAI CONTEAZA? VREAU SA STIU CA DOAR PENTRU PROBA CU CUTITUL DESI NU STIU CAT ESTE DE CONCLUDENTA,POATE TOTUSI SA MA CONDAMNE? TIN SA PRECIZEZ CA VICTIMA ESTE O PERSOANA SUS PUSA.
am distrus masina cuiva care mi-a facut zile fripte.a depus plangere si dupa 2 luni jumate a venit politia la mine acasa cu mandat de perchezitie si mi-a luat toate cutitele din casa incluzandu-l si pe ala cu pricina. din pacate nu am fost inspirat sa-l ascut inca o data dupa evenimentul respectiv ca sa-i schimb amprenta lamei, si nici nu l-am aruncat.......... am inteles ca o sa-l trimita la ceva expertiza la bucuresti. este relevanta acea expertiza? nu au fost martori oculari si nici altceva........ ca sa-l fac sa-si smulga parul din cap dupa ce l-am executat am pus un prieten ca sa-l sune sau sa-i trimita niste mesaje............ nu de amenintare ci mai mult de batjocura............ masina i s-a spart cu un cric, dupa o zi baiatul i-a trimis mesaje cum ca....... ba sa-i trimita cricul prin fan curier.............. ba sa viseze cu ingerasi...etc. prietenul respectiv era pe cartela si dupa ce i-a trimis mesajele respective a arucat cartela, dar degeaba ca baietii de la politie si-au facut bine treaba... au interceptat apelurile si l-au descoperit fiindca a mai sunat si alte persoane inainte care erau pe abonament........si banuiesc ca si daca era cartela noua si nu mai suna pe nimeni altcineva tot il descoperea fiindca nu si-a aruncat telefonul.................mai stiu un caz similar.cu toateca era cartela noua nouta la aflat dupa imei-ul telefonului. m-au intrebat cei de la POLITIE CA DE UNDE STIU DE CRIC? LE-AM SPUS CA AM AUZIT A 2 ZI CE I S-A INTAMPLAT SI AM VRUT SA-MI BAT JOC DE EL..........NIMENI DIN EXPENDABILII CARE AU FOST LA MISIUNEA CU PRICINA NU A RECUNOSCUT NIMIC...... VREAU SA STIU CE MI SE POATE INTAMPLA DIN PUNCT DE VEDERE LEGAL CA SUNT CADRU MILITAR SI NU VREAU SA-MI RISC CARIERA