avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 713 soluții astăzi
Forum Activitate veroveronik75@yah.com

Activitate veroveronik75@yah.com

Răspuns la discuția probleme cu finantele
mia venit acas egxecutare silita sechestru pe bunuri pentru restente la finante 2006 doar ca eu am chitantele la zi
inclusiv din 2004 platit casa este pe numele mamei atat ca nam facut succesiunea mi sa spus ba coinccidenta de nume ba de strada mia spus sa fac o cere cum ca declar pe raspunderea mea ca din 2003 locuies 3 pers in casa pana acum
mama a decedat in 2006 .mia venit restanta 30 milioane ce pot sa fac


va rog ajutor poate mam exprimat gresit am platit impozitul am chitantele ce pot face
ei miau spus ca sa trecut 3 pers si ca sa gresit la strada iacob muresan locuiesc eu cealanta andrei muresan de la andrei muresan sau pus 2 pers din gresala lor acum ma pus sa fac o declaratie cum ca din 2003 pana in prezent locuiesc 3 pers si atunci zice ca se scade suma dar nam incredere unde pot sai reclam
mia venit acas egxecutare silita sechestru pe bunuri pentru restente la finante 2006 doar ca eu am chitantele la zi
inclusiv din 2004 platit casa este pe numele mamei atat ca nam facut succesiunea mi sa spus ba coinccidenta de nume ba de strada mia spus sa fac o cere cum ca declar pe raspunderea mea ca din 2003 locuies 3 pers in casa pana acum
mama a decedat in 2006 .mia venit restanta 30 milioane ce pot sa fac


va rog ajutor