avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 168 soluții astăzi
Forum Activitate vladiulian

Activitate vladiulian

Răspuns la discuția Sentinta procesului
Sunt deacord cu dumneavoastra dar neputand avea o discutie libera cu sotia mea despre acest lucru tind sa cred ca nu este vorba doar de ceva ce nu ar putea sa ma afecteze.
Am inteles ca nu pot avea acces la dosar si ca nu pot afla sub nici o forma despre ce a fost vorba.
Răspuns la discuția Sentinta procesului
Va rog sa nu mi-o luati in nume de rau dar imi este teama sa nu fie vorba de vre-o alta casatorie sau poate vre-un copil.
Pe portalul instantelor de judecata la procesul respectiv nu este inscrisa nici o sentinta.
Pe cale legala nu as putea sa depun o cerere de unde ar putea sa mi se comunice cateva date care sa ma poata ajuta?
Nu prea stiu cum sa procedez si la ce usi sa bat.
Răspuns la discuția Sentinta procesului
Daca in tot atat timp as fi putut afla un raspuns de la sotia mea nu as mai fi ajuns sa incercc sa aflu singur. Imi este teama sa nu existe niste incurcaturi legale serioase in aceasta problema.
Sotia mea a avut un proces in 2006 in care la obiectul dosarului este inscris stare civila. Nu am putut gasi sentinta acelui dosar pentru ca nu este trecuta pe nici un site. Cum nu doreste sub nici o forma sa-mi comunice natura procesului imi este teama de ce este mai rau.
Cum as putea afla despre ce a putut fi vorba in acel proces?
Nu detin decat datele oferite de site-urile specializate in care este inregistrat procesul respectiv.