avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Activitate lorrena_popa

Activitate lorrena_popa

Am o problema destul de mare in ceea ce priveste newsletter-ul dvs. In primele zile dupa ce m-am abonat, primeam newsletter-ul normal. Adica: acolo unde scria "citeste mai mult" sau "arata toate titlurile" era luminat si sa ma redirectiona la stirea respectiva. Acum nu mai este asa. Textul este inactiv si nu pot sa redirectionez spre stirea respectiva, deoarece aceste texte "citeste mai mult" sau "arata toate titlurile" nu mai sunt active. Sunt pur si simplu texte, exact ca in cazul in care nu as avea Java activata. Problema insa nu este Java, pentru ca si pe Internet Explorer si pe Netscape, browser-ul pe care il folosesc, am Java activata si alte newsletter de la alte site-uri sunt in ordine, adica am activate link-urile de redirectionare si pot citi stirile respective. Am ajuns la concluzia ca este vorba despre setarile pe care le fac pt a primi newsletter-ul. Cerinta mea este sa imi spuneti cum pot rezolva problema, pentru ca in acest caz, nu mai pot citi stirile primite. Trebuie sa caut articolul direct pe site. :-/