avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 515 soluții astăzi
Forum Activitate justmyself

Activitate justmyself

Inca o intrebare: postarile sterse raman stocat undeva? Sau in cazul celor editate, ceea ce este sterg din continutul postarii, ramane stocat pe undeva?
Va multumesc mult pentru informatiile oferite!
Buna ziua, as vrea sa-mi obtin si eu autorizatia de traducator(fiind absolvent al Facultatii de Litere), dar nu vreau sa prfesez pentru moment, motiv pentru care as prefera sa nu devin P.F.A. Intrebarea mea este: ce se intampla daca trimit actele necesare autorizatiei de traducator, merg la tibunal pentru a fi luata in evidenta,dar nu merg la financiar...autorizatia o vreau in ideea ca-mi poate fi de folos vreodata in profesia mea, si nu vreau sa platesc niste taxe avand in vedere ca n-o sa am niciun venit.
am inteles.multumesc mult pentru timpul acordat
nu stiu modalitatea de aflare a parolei e-mailului, dar cert este ca am gasit ca mesaje primite cateva in care erau numele de utilizator al meu si parola de pe niste site-uri unde eu am cont...deci cineva, si nu eu, a cerut parola mea de la acele site-uri. plus ca-mi tot ziceau prietenii ca m-au apelat pe mess si nu le-am raspuns, desi eram online, dar eu nu eram in fata unui calculator in momentele respective... nu stiu despre postari, am gasit una care nu era postata de mine, si a fost stearsa, dar ma gandesc ca poate mai exista si altele,de care eu nu stiu, si vroiam sa stiu ce risc...plus ca habar n-am cine a putut sa stie parola de la mailul meu, sau mai ales cum a putut-o afla...nu ma pricep mai deloc la calculatoare,asa ca nu cunosc nicio metoda
dupa ce am citit postarile de pe acest forum, am inteles ca ip-urile se pot clona...deci, exista posibilitatea ca acel cineva care posteaza in numele meu sa-mi cloneze ip-ul si sa apara ca se posteaza de la mine de acasa...atunci cum pot dovedi ca n-am fost eu???
multumesc mult pentru raspunsurile date
adica administratorii site-ului respectiv pot vedea de unde am postat eu de fiecare data?chiar si acum doa saptamani sa zicem?
buna ziua. de curand mi-am dat seama ca cineva s-a folosit de e-mailul meu pentru a-mi afla parola de pe un forum unde eu am si un cont.as vrea sa stiu, daca acea persoana a postat in numele meu pe acel forum date pe care altii nu ar fi trebuit sa le afle, in ce masura as putea fi acuzat eu?
multumesc anticipat pentru raspunsuri