avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 519 soluții astăzi
Forum Activitate ankathebest

Activitate ankathebest

Răspuns la discuția certificat de casatorie
Va multumesc
Răspuns la discuția certificat de casatorie
Buna dimimeata Eu trebuie sa plec in iunie in rom pt a aduce fetita in italia si atunci vreau sa scot si certificatul de casatorie care lam pierdut ce acte imi trebuiesc ca sal scot si in cat timp se poate elibera? Va multumesc
Răspuns la discuția Pasaport in regim de urgenta
VA multumeesc
Buna seara , In cat timp se poate elibera un pasaport la urgenta pt un minor si cat costa? Va multumesc
Răspuns la discuția declaratie notariala
Akum pot aduce fetita cu mine in Italia in sfarsit am si eu aceasta procura am asteptat de 6 ani acest moment .Va multumesc pt tot sprijinul acordat.
Răspuns la discuția certificat de casatorie
va multumesc
Răspuns la discuția certificat de casatorie
Va multumesc
Răspuns la discuția declaratie notariala
Dar acum am o problema f f f grava ca nu mai am certificatul de casatorie se poate cu certificatul meu de nastere? ajutati-ma va rog Va multumesc
Buna seara, am pierdut certificatul de casatorie si sunt in italia cu sotul meu ce trebuie sa fac ,cum fac mil poate face sora mea care este in romania cu copie dupa buletinul meu si al sotului? Va multumesc
Răspuns la discuția declaratie notariala
a fost o gresealea cu( prenumele ) Eu vreau sa aduc fetita in italia nu vine altcineva cu fetita vroiam sa stiu daca este nevoie si de certificatul de casatorie al meu pt ca in certificatul de nastere al fetitei la rubrica "mama" sunt trecuta cu numele de domnisoara iar akum port numele sotului cu tatal fetitei nu am fost casatorita legal. va multumesc