avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 384 soluții astăzi
Forum Activitate caraba1

Activitate caraba1

Răspuns la discuția inselaciune
rog frumos pe cineva sa se uite la articolul anterior si sa imi dea o parere .multumesc
Răspuns la discuția inselaciune
buna ziua! au trecut mai bine de 9 luni si tot nu am primit nimica.este normal asa sau inseamna ca am scapat?rog pe cineva sa imi dea un raspuns urgent!MULTUMESC
Răspuns la discuția inselaciune
buna seara!inca nu am primit nici o citatie e sa spre binele meu ca inca nu am primit sau sa fie mai rau?eu as vrea sa plec la munca in strainatate pot parasi tara sau nu?va multumesc
Răspuns la discuția inselaciune
au trecut 2 luni si nu am primit nici o citatie.de ce?
Răspuns la discuția inselaciune
cel din puscarie ma ameninta pot beneficia de vreo protectie?daca cui sa ma adresez
Răspuns la discuția inselaciune
in cat timp ar trebui sa primesc un rapuns?a trecut o luna de cand am dat declaratia si nu am primit nici o citatie
Răspuns la discuția inselaciune
dosarul a venit de la craiova de unde a fost persoana inselata.eu am dat declaratia la postul din comuna din jud vrancea.este posibil sa ma cheme la craiova pentru alte declaratii?
Răspuns la discuția inselaciune
mia spus ca un prieten deal lui trebuie sa primeasca niste bani si nu are pe ce nume sai puna.banii ridicati iam dat unei persoane pe care mia indicato cel din inchisoare.eu cu persoana inselata nu am vorbit nicioadata
Răspuns la discuția inselaciune
eu nu stiam de unde sunt banii
Răspuns la discuția inselaciune
un prieten din inchisoare ma rugat sai scot niste bani de la western union.am scos banii si acum sunt acuzat de inselaciune am povestit la politie cum a fost.politistii miau spus ca persoanele care miau trimis banii ar fi fost anuntate prin sms ca ar fi castigat un premiu si ca trebuie sa depuna un comision.am scos bani de la 2 perrsoane diferite si una dintre ele a depus plangerea. Persoana care a depus plangerea a fost escrocata de suma de 15000 roni dar mie mia pus doar 4000 restul pe numele altor persoane .ce rol as putea avea eu in acest proces si ce mi as putea pati