avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 353 soluții astăzi
Forum Activitate diopedia

Activitate diopedia

Răspuns la discuția Admitere INM 2013
sunt dezamagita de mine..nu de examen..si spre surprinderea mea eu una pe procedura civila am avut cele mai multe..17 rasp bune..iar la penal unde ma descuracam cel mai bine si proc penala am pus multe grile cu o singura varianta gandinduma (sub presiune)sunt prea multe cu 2 variante..cred ca m-am zapacit eu..si uite asa....am facut-o lata..:)cat depstre grila cu frate uterin..straniu..am facut-o bine..varianta c...ce sa zic..si ghinionul o fi fost de vina..dar sa ne concentram pe invatat ..inm----sa nu pierdem timp cu regrete..un nou drum ne asteapta..va doresc o zi frumoasa tuturor..Iras..asteptam grile....
Răspuns la discuția Admitere INM 2013
Dragilor..pt inm cu norma intreaga...si eu am picat grilele...la barou!dezastruos..au fost 52 de raspunsuri cu 2 variante.,20 grile oepa..sunt f dezamagita...nu pot crede ce erori am facut..noroc ca am facut ,din distractie, grilele inm exact cu 2 zile acum inainte de examen..a fost destul de intortocheat acest examen...asta e ...un sut in fund un pas inainte..asteptam examenul inm:)
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Baremele sau afisat ..dar nu gasesc nicaieri grilele de astazi..daca sau afisat pe undeva va rog sa imi spuneti si mie!
Răspuns la discuția Subiectele din grila
Si eu am facut acelasi lucru zilele trecute.. tu ai primit vreoun semn de la just.ro pana la urma??
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Buna tuturor!S-a edificat careva in privintza orei inceperii examenului ,luni dimineatza?
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Buna tuturor!Se incing spiritele,discutii in contradictoriu;Interesant!Pastrati-va nervii pt ce urmeaza...nu conteaza cu ce te imbraci,cat stii ,experienta din anii trecuti-conteaza starea de spirit:)Fiti optimisti si cu speranta in suflet!(glumesc)
Răspuns la discuția Admitere INM 2013
Off...imi placeau asa mult intrebarile referitoare la drept penal..constat acum!:)
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Răspuns la discuția Admitere INM 2013
:offtopic: scuzati greselile,m-am grabit sa scriu.