avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Activitate maryyy25

Activitate maryyy25

Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
graciela a scris:

Te rog daca se mai aude ceva pe la Sng sa ne anuntati si pe noi despre data examenului.
Multumesc frumos!
O zi buna si multa bafta in continuare!


cand o sa stiu ceva sigur o sa va anunt cu cea mai mare placere. pana atunci va doresc bafta la invatat si sa fiti admisi toti...
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
graciela a scris:

Buna tuturor,stie careva asa din zvonuri daca se va mai organiza o sesiune in februarie 2015 pt Sng?
Va rog frumos cei care sunt cursanti ai promotiei 2014 si nu numai daca stiti ceva de examen sa ne anuntati si pe noi.
Multumesc anticipat!

buna.din ce stiu se va organiza un nou examen sng in februarie sau tot in mai
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
am si eu o intrebare, va rog, cine ma poate ajuta....exista vreo posibilitate de a se mai schimba tabelul cu cei aflati in primele 141 de locuri? sunt admisa si mi-e frica sa ma bucur ca poate se mai schimba ceva.cine are un raspuns pentru mine il astept cu nerabdare.va multumesc
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
din ce am vazut s-a retras o persoana deci lista merge pana la locul 141. felicitari din toata inima tuturor si sper sa ne cunoastem personal noi colegi
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
s-a afisat. am luaaaattttttttt
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
se mai afiseaza azi oare?????
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
si anul trecut au afisat rezultatele cu o seara mai devreme.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
doamne, nu mai suport sa citesc despre atatea nereguli in organizarea si desfasurarea unui examen ce se vrea a fi unul decisiv in formarea si pregatirea unor viitori grefieri, in JUSTITIE, unde se presupune ca iti cauti dreptatea la nevoie. pai daca nici aici nu e corectitudine, unde sa o mai cautam?????in strada???citeam si pe facebook, la fel, poate mai grav,chiar aici s-a ajuns?oare un candidat normal, care invata zi de zi, si pierde timp si isi toceste creierii sa faca ceva bun, nu va reusi?chiar totul e pe pile in tara asta????scuze daca am deranjat pe cineva in afirmatiile mele dar chiar este de nedescris.astept ziua de 21, vedem ce se va intampla si gata.bafta tuturor
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
eu mi-am calculat nota si imi iese 8,10.oare am vreo sansa sa intru?asteptarea asta ma omoara.voi ati calculat?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
cum vi s-au parut subiectele?ati reusit sa faceti tot?eu nu o sa iau nota mare dupa ce am consultat acum baremul.sa vedem.va urez bafta