avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 437 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters284525

Activitate ContSters284525

as dori comentarii pe acest articol
opinii cu privire la cazierul fiscal ptr. consiliul director al asociatiilor, a membrilor activi dintr-o asociatie, astept comentarii, multumesc
Răspuns la discuția Schimbare vicepresedinti ong
va va trebui si caziere fiscale ptr noii alesi
Răspuns la discuția ONG asociatie
Se pare ca ca judecatorii tin cont de art 8 lit e) si considera reprezentantii legali de la acesta liera a art. ca facand parte consiliul director ( ptr asociatii)
Răspuns la discuția ONG asociatie
multumesc, dar nu ati spus in baza carui act trebuie sa depun cazierele fiscale atunci cand se schimba consiliul director, ( membrii nu sunt din bucuresti si va dati seama cat platesc pana la oradea, satu mare, bistrita ca sa aduca aceste caziere ptr un mandat de 1 an)
Răspuns la discuția ONG asociatie
cazier fiscal ptr consiliu director
[la schimbarea consiliului director dintr-o asociatie trebuie depuse cazierele fiscale si daca da in ce baza. Mentionez ca la o jud. mi sau cerut si la alta nu, multumesc



Discuție ONG asociatie
la schimbarea consiliului director dintr-o asociatie trebuie depuse cazierele fiscale si daca da in ce baza. Mentionez ca la o jud. mi sau cerut si la alta nu, multumesc
Doresc sa lichidez un SA fara lichidator, se poate? , nu avem datorii catre stat, va rog etape si proceduri, multumesc
ce tip de actiune se face ptr. reincredintarea minorului de la mama catre tata, a fost facut divortul in 2007, dar mama traieste impreuna cu noul partener in concubinaj si fiica noastra de 10 ani, pe care o sperie ca o trimite de acasa si pe maicasa o omoara. Doresc sa imi incredinteze mie minora, daca se poate un model de actiune si ce taxe trebuie sa platesc, multumesc
Care mai sunt etapele de dizolvare/lichidare ptr. un Srl cu 2 asociati.Firma a fost suspendata dar nu s-a facut reactivarea ei si a trecut ceva timp de cand au trecut cei 3 ani de suspendare.
Exista un model de AGA ptr. acest tip de actiune.
Costuri ?