avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 398 soluții astăzi
Forum Activitate bettygrig

Activitate bettygrig

Va multumesc frumos
Cum se poate controla dacă o firma straina a investit pe teritoriul românesc?
Multumesc frumos.
Betty
Răspuns la discuția Certificat constatator
Multumesc frumos.
Va doresc o zi placuta.
Răspuns la discuția Raport istoric al unei firme
MULTUMESC FRUMOS
Certificatul constatator de la ONRC cuprinde pe langa datele de identificare si urmatoarele date : obiect de activitate, tip de capital, capitalul social, asociati/actionari, administratori, participarea straina la capital, fondul de comert, filiale /sucursale ?

Răspuns la discuția Raport istoric al unei firme
Certificatul constatator de la ONRC cuprinde pe langa datele de identificare si urmatoarele date : obiect de activitate, tip de capital, capitalul social, asociati/actionari, administratori, participarea straina la capital, fondul de comert, filiale /sucursale ?
Buna ziua,
trebuie sa fac o traducere si m-ar interesa ce contine raportul istoric al unei firme sau mai bine zis care este raportul, documentul cel mai complet pentru identificarea unei firme.
In italiana se numeste " visura camerale storica" si mi-ar trebui un echivalent in Romania.
Multumesc frumos
Buna ziua,
ma poate ajuta cineva, va rog frumos, la traducerea in limba italiana a " directia generala de reglementare a colectarii creantelor bugetare" .
Multumesc frumos.
Betty
Multumesc frumos pentru raspuns, dar deja incercasem cu " discarico degli amministratori" si revizorul tribunalului mi-a spus ca in italiana nu are nici un sens si mi-a indicat " ratificare la gestione degli amministratori".
Multumesc oricum,
Betty