avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Activitate cosminaa

Activitate cosminaa

tin sa mentionez ca faptele au fost recunoscute in prima declaratie toate faptele au fost recunoscute...am mers pe art.320 in anul 2013 sa dat o condamnare de 2 ani cu executare...dupa ispasirea pedepsei de un an si 6 luni(eliberare conditionata)...dupa 4 luni de libertate a venit o citatie cu prezentare la politie deoarece a aparut o plangere penala aceeasi pentru care am fost pedepsiti dar in momentul arestarii ei nu aveau plangerile ne-a pedepsit datorita declaratiilor date de complici(martori).deci fapta exista in declaratii dar nu exista dovada concreta...ce se poate intampla??se poate condamna din nou???sau se claseaza dosarul fiind acceasi fapta si recunoscuta...Va multumesc
Răspuns la discuția Curtea constitutionala
exact , au fost respinse, unde scrie solutie act doamna este R, ceea ce inseamna ca a fost respinsa contestatia...Asta e Romania noastra!!!
Răspuns la discuția Curtea constitutionala
Buna ziua. Din pacate eu nici macar nu pot accesa portalul CCR, incerc de ceva ore bune si nimic...... Cat despre decizie daca aflu azi ceva fiti sigura ca o sa va anunt... O zi buna
Răspuns la discuția Curtea constitutionala
nu asteptam poate se afiseaza azi ceva, pt ca pe 22 au trecut cele 30 de zile legale in care poate fi dosarul in pronuntare, normal ieri trebuia data pronuntarea , dar inca nimic, asteptam azi sa vedem ce se intampla , poate primeste sotul ceva la penitenciar
Răspuns la discuția Amnistie si Gratiere
Doamne ajuta :worthy:
Răspuns la discuția Amnistie si Gratiere
sa speram, cu toate ca eu sincer nu mai cred in proiectul acesta#-o . Multe promisiuni si nimic concret!! :((
Răspuns la discuția Curtea constitutionala
Din pacate nimic inca:( !!si noi stam ca pestele pe uscat, dar inca n-a primit pronuntarea#-o . Cand primeste ceva va anunt, stiu ca multe persoane pot beneficita daca pronuntarea e favorabila, si doamne ajuta sa fie asa, pt ca multa lume nevinovata face puscarie si demnitarii care au prejudiciat tara cu miliarde de lei stau bine mersi pe perna lor!! RUSINE ROMANIA !!!!
Răspuns la discuția Curtea constitutionala
Cat poate fi amandata pronuntarea la dosarul de le CCR? procesul a avut loc pe 22 si inca nici o pronuntare, pa internet scrie ca dosarul a ramas in pronuntare, insa nu zice data cand va avea loc pronuntarea. Cum pot afla cand se va da??#-o
Răspuns la discuția Curtea constitutionala
nu deocamdata nimic, pe internet nu au actualizat, si la penitenciar inca nu a primit nimic sotul meu, grea asteptaree#-o
Răspuns la discuția Curtea constitutionala
Doamne ajuta, o asteptam cu bratele deschise:worthy: