avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Activitate alina301186

Activitate alina301186

Răspuns la discuția Sechestru
Si confiscare speciala ce inseamna?va multumesc!
Discuție Sechestru
Imi poate spune si mie cineva care este diferenta dintre confiscat si sechestru?
Răspuns la discuția Noul cod penal
A fost judecat la tribbunalul constanta,la curtea de apel constanta,si acum a fost judecat la bucuresti.ieri I sa respins recursul la iNALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE A ROMANIEI la bucuresti
Răspuns la discuția Noul cod penal
alina301186 a scris:
Mi-ar putea cineva o informatie...va rog....sotul meu este intr-un proces de 2 ani...I s-au incalcat mai multe drepturi...nu iau acceptat dreptul la aparare....nu I s-au acceptat dovezile.si as vrea sa ajung la Strasbourg la Curtea europeana a drepturilor omului.as putea lua legatura cu cineva care vorbeste limba romana?sau cum as putea proceda?

Răspuns la discuția Noul cod penal
alina301186 a scris:

Buna ziua...ma poate ajuta cineva cu un raspuns.am inteles ca in februarie 2014.se va schimba noul cod penal.imi poate spune cineva daca in faptele cu violenta se va schimba ceva...sau pentru violuri...


Discuție Noul cod penal
Buna ziua...ma poate ajuta cineva cu un raspuns.am inteles ca in februarie 2012 se va schimba noul cod penal.imi poate spune cineva daca in faptele cu violenta se va schimba ceva...sau pentru violuri...