avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 204 soluții astăzi
Forum Activitate ianisana

Activitate ianisana

Discuție Hepatita C
Dacă ai hepatita C poți lucra la un laborator de apa potabilă al orașului,unde se încadrează aceasta problema
Buna ziua,Am vândut in data de 17.07.2017 o remorca am făcut contract de vânzare cumpărare și fiscal,plus i-am predat toată documentația pentru a fi înmatriculata fapt ce nu sa intimplat pe lângă asta m-am pricopsit cu 7 amenzi de viteza din Italia.Doresc sa știu ce pot face sa pot radia remorca și sa se retrimită toate amenzile pe numele respectivului.Multumesc mult
Imi cer scuze pt.tot stresul,mama fiind minora poate primi direct pe numele ei ajutorul sau trenuie sa il primeasca unul din parinti mamei? multumesc
mama daca are 16 ani si merge la scoala poate beneficia de ajutorul ppt.cresterea copilului? Multumesc
ca barbatul sa beneficieze de indemnizatia pentru cresterea copilului trebuie sa fie cununat?
Dar daca dupa terminarea somajului ma angajez trei luni se poate beneficia de acel ajutor?
asta in cazul mamei, dar daca mama nu are servici si tatal este cel care a lucrat si acum este in somaj
Pot beneficia de ajutoru pt.crestere copil daca in cazul in care eu am iesit in somaj care somaj se termina pe 30.04 2014 si sarcina este prevazuta in luna 06.2014? sau ce este de facut pt.a beneficia de ajutor in cazul asta? Multumesc