avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 771 soluții astăzi
Forum Activitate bgeorgiana77

Activitate bgeorgiana77

Va multumesc sincer pt raspunsul si amabilitatea dvs.
Am inteles ce trebuia..Pt detalii = trebuie sa scriu un min 3 - 4 pag pt a fi inteleasa corect
Va multumesc pt raspunsul si amabilitatea dvs.
- Nu am nimic cu dl,d/na avocat = el i-si apara clientul sau mai clar este reprezentantul,imputernicitul clientului.
- Minciuna este facuta de meserias si ""poate fi" interpretabila fiind la limita= adevar/minciuna
- Cel ce - apreciaza,ce interpreteaza si coroboreaza toate elementele,este mult mai vinovat - in cazul de fata pt ca elementele sint in "zona gri".
- Am aceste elemente ,aceste declaratii, toate ,fiecare din ele sint in zona gri,in zona mixta/neutra,suspecta si de adevar si de minciuna. depinzind de = interpretare ,de apreciere,de inters,
-Criteriile de "apreciere interpretare " ma interesa,,cautam dar trebuie sa mai caut ,,Aceasta informatie ma interesa = unde gasesc - sa studiez -"" criteriile"" de interpretare,,de apreciere..ale adevarului si ale minciunii.
Oricum va multumesc pt raspuns,,,mai incerc mai caut- criterii
Mentionez ca in proces/e - am calitatea,calitatile de infrinta,pagubita,necistigatoare.Daca eram victorioasa- nu i-mi mai bateam capul si la ora acesta/22,30 cu asemenea intrebari.
Oricum va multumesc
va multumesc dar ei sint - rude mai indepartate/deci cu plingere nu cred ca voi obtine - succese deosebite

Buna seara
Citeva nelamuriri as avea va rog frumos daca aveti timp =
1)Cit poate minti - avocatul in inscrisurile depuse?
2) Incheierile de sedinte pot contine - declaratii false ?
3)Incheierea de sedinta- numai semnata de toti - poate servi ca proba in caz de - inlocuire ?
4) Sentinta civila poate contine declaratii false ?
5)Cine stabileste si dupa ce criterii - daca declaratiile sint false sau adevarate?
6)Daca minciuna este facuta de - meseriasi si este la limita= adevar/minciuna - cine stabileste/apreciaza,si dupa ce criterii( banul ?) daca declaratia este - falsa/mincinoasa sau este adevarata ?
Va multumesc - anticipat pt raspunsul dvs - de care depinde soarta mea viitoare