avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 233 soluții astăzi
Forum Activitate veronica24

Activitate veronica24

Răspuns la discuția desfacerea disciplinara a CTM?
VA MULTUMESC pt timpul acordat!!! dar aceea decizie o poate vedea nou angajator? si banuiesc ca este atasata de contractul meu de munca la ITM?
Răspuns la discuția program 12/24 12/48
stiu ca 12/24 12/48 exista si se pune in aplicare acest program si este legal. Dar 12/24 24/48 este legal acest prgram?
Răspuns la discuția desfacerea disciplinara a CTM?
Sper sa aveti dreptate ... dar de cand am primit acel telefon pentru a ma prezenta acolo, sunt fr nelinistitanesigura.
Buna ziua! Am o nelamurire in ceea ce priveste acest subiect: am o decizie de desfacere disciplinara a CIM si trebuie sa ma prezint la un job. O sa ma impiedice aceasta decizie sa ma angajez la acest job? Angajatorul m.a chemat sa depun actele...si am o teama ca ma v.a respinge atunci cand o sa depun actele. Am sanse sa ma angajez? e vorba despre o benzinarie.
exista programul acesta 12/24 24/48 ?
Răspuns la discuția Desfacerea contractului de munca
Va multumesc frumos pentru raspunsuri!!!!
Răspuns la discuția Desfacerea contractului de munca
Deci nu mi se poate face un nou contract de munca? VA MULTUMESC FRUMOS pentru atentia acordata!!!
Răspuns la discuția Desfacerea contractului de munca
Ce ma sfatuiti sa fac in acest caz pentru a nu avea probleme la un nou job? Nu mi se poate face un nou contract de munca?
Răspuns la discuția Desfacerea contractului de munca
Aceasta decizie apare la ITM atasata de contractul meu de munca ? si daca declar ca nu am mai lucrat, banuiesc ca tot o sa fiu gasita la ITM?
Doresc sa stiu cat de mult ma afecteaza daca am o decizie de desfacere disciplinara a contractului de munca la o noua angajare ?