avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Activitate r4dukan_18

Activitate r4dukan_18

Buna ziua!
Ma puteti ajuta cu o informatie in legatura cu concediu de crestere de copil?
Detin o interprindere individuala activa din anul 2016,pe care o doresc sa o inchid la inceputul lui ianuarie 2018, termenul meu de nastere este in luna aprilie, intrebarea mea este pot benificia de ccc desi inchid acesta interprindere sau trebuie sa am interprinderea activa pana la data nasterii?
Va multumesc!
Buna ziua ! Lucrez in domeniul imobiliarelor de ceva timp, insa as vrea sa-mi deschid eu propria agentie, am o serie de intrebari in care as fi recunoscator daca mi -ati raspunde!
1Ce tip de societate ar trebui sa-mi deschid pentru aceasta activitate? SRL.PFA.II ETC ?
2Care sunt costurile infintarii societatii respective?
3Este obligatoriu sa am o calificare.diploma de agent imobiliar este vreo societate in care imi permite sa lucrez fara aceasta specializare?, mentionez ca nu am facut nici curs, pentru a activa in acest domeniu
va multumesc
Buna ziua ! Lucrez in domeniul imobiliarelor de ceva timp, insa as vrea sa-mi deschid eu propria agentie, am o serie de intrebari in care as fi recunoscator daca mi -ati raspunde!
1Ce tip de societate ar trebui sa-mi deschid pentru aceasta activitate? SRL.PFA.II ETC ?
2Care sunt costurile infintarii societatii respective?
3Este obligatoriu sa am o calificare.diploma de agent imobiliar este vreo societate in care imi permite sa lucrez fara aceasta specializare?, mentionez ca nu am facut nici curs, pentru a activa in acest domeniu