avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Activitate neluraducanu

Activitate neluraducanu

Răspuns la discuția Adeverinta UREMOAS
Multumesc!Nici de la registrul comertului nu stiu nimic!Nici de la fiscal nici un raspuns afirmativ!Se spune ca sant in insolventa si nu au depus nimic din 2012.Nu au anuntat nici un nou sediu.Oare ce modalitate exista?Chiar nu se poate rezolva?Arhiva este la noul proprietar!Dar nu este publica pentru personalul ce necesita documente?Proprietari astia au dus arhiva an loc necunoscut de nici un organ al statului?Din cate stiu si-au luat obligatii sa tina arhiva si sa elibereze date persoanelor ce solicita.Arhivele nationale nu stie.Chiar nu exista informatii?Se stie si se pot afla informatii de la institutii protejate de lege si asta de la o amarata de fabrica se abuzeaza si umilesc atatia oameni.Nu stiu,sant disperat,as chema an instanta,dar pe cine?Va rog daca exista o solutie si ma puteti informa,dati un mesaj privat si sa vedem ce este de facut!Multumesc pentru bunavointa!
Răspuns la discuția Adeverinta UREMOAS
Multumesc!Sa mutat de la policolor,nu se stie unde!Poate inspectoratul muncii sa stie ceva!O sa antreb!
Va rog cum sa procedez pentru a obtine o adeverinta pentru casa de pensii de la UREMOAS intreptindere ce nu mai exista.Am gasit un sediu si un numar de contact.Aceasta persoana cu care se contacteaza amana de trei luni.La ce institutie sa apelez sa ma ajute pentru eliberarea adeverintei.Aceasta persoana se spune ca se ocupa personal de eliberarea adeverintei.Adresa si numarul de telefon sa obtinut de la vechiul sediu din Militari.Adresa unde se afla UREMOAS nu mai corespunde se spune ca sa mutat.Nu se stie unde.Persoana cu care se vorbeste pe telefon nu spune locul si spune ca se va antilni cu persoana care are nevoie de adeverinta de 3 luni si jumatate Cat timp ma mai amana acest om ce forma exista sa pot intra an posesia adeverintei mele?Eu sant an Spania si am delegat o persoana ce a lucrat la aceiasi UREMOAS.
Multumesc