avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 701 soluții astăzi
Forum Activitate marianamary97

Activitate marianamary97

Bună dimineața! Soțul meu a luat o mașină prin firma mogo prin rata. Când a venit cu mașina acasă am vrut sa o returnez înapoi ca prețul la ea era de 7200 de lei pe 5 ani dădeam 17400 de lei mașina face doar 2300 de lei. Nu am mai plătit rata a venit și a luat mașina dar cine a venit și ne-a luat mașina a spus ca ne trebuie un avocat. Ce se poate întâmpla??
Bună ziua! Deci eu sunt măritată cu acte și am 2 copii minori (2 ani și 8luni) și sa întâmplat sa îmi găsesc o persoana cu care as vrea sa am o relație pentru ca soțul meu e total diferit minte ascunde bani face ce vrea el și nu vreau sa trăiesc asa. Și as vrea sa știu copii ii va câștiga soțul sau eu?? Ce riscuri sunt dacă plec cu copii de acasă
Răspuns la discuția am 17 ani
va multumesc pentru raspuns
Răspuns la discuția am 17 ani
ok va multumesc la revedere
Răspuns la discuția am 17 ani
va multumesc ca vreti sa imi deschideti ochii dar este singura solutie care pot scapa din nefericirea din casa bunici. si vroiam sa stiu daca politia va face ceva in legatura cu asta.
Răspuns la discuția am 17 ani
deci vreti sa spuneti ca imi voi distruge viitorul da stiu dar asta este oricum imi plac la nebunie copii. deci politia nu va interveni in cazu asta nu. si nici familia
Răspuns la discuția am 17 ani
si daca voi ramane gravida ne mai poate face ceva politia sau familia noastra?
Răspuns la discuția am 17 ani
si oricum vrea bunica mea sa ma deie afara din casa ei.
Răspuns la discuția am 17 ani
familia lui si el ma intelege stie situatia mea. dar imi este frica sa nu pateasca el ceva sau eu. loc de munca am asigurat de familia lui unde lucreaza toti. o sa imi fie bine alaturi de ei dar cu politia cum sa fac ce sa fac nu stiu
Răspuns la discuția am 17 ani
mama stie ca vreau sa plec de acasa dar nu ma lasa nu vrea sa o las singura in casa cu bunica mea (mama ei) mama stie unde voi pleca dar tot face ca toti draci ca sa nu plec dar decat sa sufar in casa asta mai bine plec dar nu ma intelege nimeni :(