avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 404 soluții astăzi
Forum Activitate robinsondor

Activitate robinsondor

De ce imi apar punctele Flesburg expirate...mi-au trimis o hartie iar un punct expirat este luat in calcul..total 6 puncte...dar unul este expirat din 08.2020
sunt indicatoare in intersectia aceea....depun poze la dosar...ma duc si fac...in masina erea un martor specificat in foaia de examen....eu acum cind pot sa dau sala iar....nu erea nici o camera....dar este o intersectie unde se aplica prioritatea de dreapta....aveam prioritate....eu aveam cedeaza trecerea iar ala avea stop ...eu ii veneam din dreapta....
multumesc.....!!!!!!!! naspa rapire e fapta penala...!!!!!
matusa mea este plecata in germania cu copilul...are inputernicire de la tatal copilului si spune ca nu mai aduce copilul....unchiul meu ce poata sa faca daca nu mai vine..... in martie ii expira imputernicirea..va multumesc....!!!!!!!!!!
Buna ziua...!!!!!!! Ma numesc PETRE DOREL ROBERT ,sunt din bucuresti,pe data de 02.02.2015 am sustinut proba practica ptr cat. c ,am fost declarat respins abuziv.Circulam pe str industriilor iar la intersectia cu str drumuri intre tarlale mi s-a spus sa fac dreapta avind cedeaza trecerea...am incetinit iar un autoturism venea din stinga de pe soseaua garii catelu inainte de intrarea in intersectie acel autoturism avea indicatorul stop urmat si de o cale ferata prevazuta cu bariere....deci eu aveam prioritate de dreapta....(se pote vedea intersectia pe google maps...stret view...)domnisoara examinator mi-a calcat frina spunindu-mi ca nu am dat prioritate cu toate ca acel autoturism s-a oprit dind semnal dreapta deplasindu-se tot pe strada industriilor de unde veneam eu....deci nici macar nu ne mai intersectam....MENTIONEZ CA IN ACEA ZI AM FACUT CONTESTATIE LA SEDIUL DIN PIPERA....va rog sa imi transmiteti ce si cum trebuie sa procedez in continuare si ce sanse de cistig am...!!!!!!! VA MULTUMESC ANTICIPAT.....!!!!!!!!!