avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 373 soluții astăzi
Forum Activitate alexandra2016

Activitate alexandra2016

Buna ziua
Sunt raportata la biroul de credit cu cifrele 1,2 si 3 as dori sa stiu daca am vreo sansa sa fiu stearsa din birou si sa pot face un credit ipotecar
Buna seara
am o firma care a depasit cifra de afaceri de 220000 si va trebui sa treaca la tva as dori sa stiu care sunt pasii si unde se merge
Răspuns la discuția Inchidere srl
Cineva mi-a spus ca aceasta inchidere se poate face si online este adevarat
Răspuns la discuția Inchidere srl
multumesc
Discuție Inchidere srl
Buna ziua
Am si eu un srl infiitat in oct 2015 pe care nu am avut foarte mult activitate as dori sa o inchid va rog sa imi spuneti si mie care ar fi pasii de urmat si actele necesare inchiderii acesteia va multumesc
Buna ziua
am o intreprindere deschisa anul trecut care are 11 salariati angajati cu 4 ore fiecare as vrea sa stiu firma mai se incadreaza la microintreprindere sau trece la profit
Buna ziua
eu sunt in concediu ingrijire copil de pana la 2 ani as vrea sa stiu daca dupa noua lege data mai trebuie sa stea tatal o luna acasa sau pot sta tot eu cu cea mica?
Buna ziua
va rog sa-mi spuneti si mie impozit pe dividende se plateste in acelasi cont ca cel pe venit?
Va multumesc
intocmai trebuie pentru ca emiteti bon fiscal pentru fiecare persoana fizica care achizitioneaza martisoare de la dumneavoastra
buna ziua
am un pfa care isi desfasoara activitatea intr-un punct de lucru unde plateste chirie ,as vrea sa stiu daca factura de energie elecrica se deduce total sau partial