avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 601 soluții astăzi
Forum Activitate mariusdaniel01

Activitate mariusdaniel01

Discuție Cerere
Buna ziua, ași avea o rugăminte la dumneavoastră,ce cerere (model)și ce trebuie să scriu in ea pentru INCREDINTAREA UNUI COPIL UNEI PERSOANE PE O PERIOADA CAT SUNT LA MUNCA IN STRĂINĂTATE
Am uitat sa menționez,aceasta cerere trebuie să fie adresată Președintelui tribunalului, vă mulțumesc
BUNA ZIUA Saptamana trecuta pe 10 august am bagat cardul meu BBVA din Spania in bancomatul BRD din Gura Humorului sa scot salariu de acolo am selectat sumade 4000 lei maximu,am stat circa 5 minute sa vina bani bani ,bani nu au venit dar a venit chitanta precum ca mia dat bani dar in acelasi minut si secunda a venit a 2 precum ca nu a debitat contul dar in schimb ei au luat bani.Am intrat si am intrebat ce se intampla si miau spus ca sa produs o eroare le_am zis ca nu ma intereseaza imi vreau bani si ei au spus ca sa eu legatura cu banca mea BBVAspania ca ei sa nu le mai faca plata.eu eam contactat pe cei de la banca din spania si le_am zis ce am patit si mi_au zis ca trebuie sa rezolv cu banca aceastaBNR ca furtul e aici si nu in spania si ca ei le_au trimis acesti bani(4000 echivalentul a911 euro)care eu eam cerut si bancomatul nu mi ia dat.Iam sunat iarasi pe cei de la BNR bucuresti si suceava si mi_au zis ca nu e de competenta lor .VA ROG SPUNETIMI MAI POT RECUPERA ACESTI BANI SI DACA DA CE TREBUIE SA FAC?VA MULTUMESC