avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 831 soluții astăzi
Forum Activitate Radutz

Activitate Radutz

@Balteanu Mihaela Inca mai exista naivi ca tine (ca sa nu folosesc un alt termen) care mai pun botul la tzepele astea? Tu plateste "taxele notariale", daca vrei sa obtii ceva praf de pe toba...
10 din 10 utilizatori consideră
acest răspuns util
@Ionescu Shana Daca si in 2023 mai exista naivi (ca sa-i nu numesc altfel), dispusi sa creada ca o "investitie" de 950 de lei le va aduce minim 11000 de lei lunar (am vazut si eu anuntul pe FB si l-am raportat), atunci acei oameni chiar isi merita soarta. Puneti-le cruce banilor. P.S. Cand am vazut anuntul pe FB, am crezut ca e vorba sa se "piarda" doar cei 950 de lei initiali. Dar vad ca, datorita clientilor ca Dvs, pierderile sunt cu mult mai mari. Practic, v-ati virat singura banii in contul lor. Banca nu e raspunzatoare de tranzactiile Dvs, daca n-ati avut minimul discernamant sa realizati ceea ce faceati de fapt.
6 din 7 utilizatori consideră
acest răspuns util
@Robi Alex Eu, in locul profesorului, ti-as fi dat si cateva telefoane in cap. Esti un viitor analfabet functional, se vede dupa cum scrii si "gandesti".
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
@Guest123123 Cand ati facut sesizarea la ENEL? Dupa o luna-doua de cand ati cumparat apartamentul sau dupa 2 ani?
@Alexa78 Atentie mare, teapa 100%. Daca nu esti convinsa, da acele taxe. Vei face TU o DONATIE, ce-i drept mult mai mica, dar iremediabil NERAMBURSABILA.
1 din 5 utilizatori consideră
acest răspuns util
@ nemernicu Vorbesti ca sa te afli in treaba. Sa zica mersi studenta ca, totusi, are acces la cursuri, nevaccinata. In Italia studentii nevaccinati nu pot intra in facultati/universitati. Asa ca mai usor cu pianul pe scari!
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
@Cesarmanolache Vad ca persistati, ce "lamurire" mai asteptati de la avocat? Ati luat plasa, lucru cu atat mai nepermis cu cat schema este fff veche. Vreti sa mai dati bani si avocatului, ca sa va confirme cat de naiv (ca sa nu spun altceva) ati fost? Banilor dati puteti sa le puneti cruce, oricum! Si sa va fie invatatura de minte pe viitor, desi nu prea cred...
9 din 10 utilizatori consideră
acest răspuns util
A fost clar o inselatorie. Pe cine vreti sa prostiti dvs., cu "experimentul social"? Eu v-as condamnna penal la inchisoare (eventual cu suspendare), plus o amenda grasa, tot penala. Ca sa fiti si un bun exemplu pentru alti "experimentatori",
1 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
@eduard27 N-ai inteles absolut nimic. Eu, in locul angajatorului tau, te-as zbura imediat. Cu oameni ca tine, care "inteleg" numai din zvonuri si prostii...se ajunge rapid la faliment. Probabil - printre altele - ai "inteles" si ca e o conspiratie mondiala si ca 5G genereaza Covid etc etc.
Cum naiba sa dai 30 de mii de euro pe o chestie care nu exista??? "Domnul" v-a dat o teapa zdravana, nu cred ca mai recuperati ceva. Aviz amatorilor...