avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Activitate Mario09

Activitate Mario09

Răspuns la discuția Decadere din drepturi parintesti
Domnul When tocmai cum ati spun in mesajul anterior.mama copilului la lasat in grija mea de cand avea 3 luni ea fiind plecata in alta tara pana cand copilul a facut 5 luni...nu la mai alaptat de la doua luni...si daca nu o sa.mi pot lua copilul macar cateva cateva ore acasa...ce o sa fac?o sa stau acolo si toti or sa se uite urat pe mine ca am venit la copilul meu
Răspuns la discuția Decadere din drepturi parintesti
Nu suntem casatoriti...asta am sa fac dar tot imi spune ca ea va castiga si eu nu voi mai vedea niciodata copilul...pt ca vrea sa ma decada din drepturi.
Buna ziua.am si eu o problema...am un copil in varsta de 7 luni...mama copilului imi interzice sa mai am contact cu el...el fiind la mama lui.pers cu care am un copil vrea sa ma decada din drepturi pt k eu am facut niste amenintari mai demult motivul fiind la fel ca nu ma lasa sa-l vad.de cate ori ajung la poarta sa vad baiatul cheama politia...ea imi spune ca am interdictie sa ma mai apropii de ei.chiar daca ii aduc ceva copilului nu primeste nimic din partea mea.va rog sa-mi spuneti ce as putea sa fac ca sa vad copilul si sa nu ma decada din drepturi pt niste prostii.va multumesc
Trebuie sa fie si ea de fata cand voi solicita domiciliul la mine sau trebuie sa dea si ea declaratii ceva?nu stiu si de asta va intreb.Multumesc
Buna ziua.eu vreau ca ea sa nu imi ia baiatul sa.l duca la mama ei si ea sa plece inapoi...
Buna ziua.cu siguranta am sa-mi angajez un avocat...domiciliul copilului este la mine fiind si copilul tot la mine
As dori custodia copilului mama fiind plecata la un puf in Austria.copilul are doar 4 luni.cum sa ptocedez?