avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Activitate george1973

Activitate george1973

Buna ziua tichetele de masa nu are nici cotorului acela de care sunt prinse și nici cate zile am lucrat și mai sunt și pe numele altei persoane va mulțumesc mult domnule consilier
Buna ziua lucrez la o firma de construcții firma respectivă ne plătește săptămânal,iar la sfârșitul lunii ne da diferența de bani plus niste bonuri de masa ,cate bonuri ne da atâți banii retrage din salariu,este normal acest lucru eu cred că nu eu nu plătesc chiria cu bonuri mulțumesc.
Dl Avocat se poate face magarii cu rezultatul de la IML?Pe noi ne tot amana!Trebuia sa luam rezultatul pe 25 august,am fost atunci si ne/au amanat ca intra doctorita in concediu si ne au spus sa venim pe 6 septembrie,ne/am dus pe 6 si nu venise doctorita sa venim pe 8.Azi cand am fost ni sa spus sa venim pe 13.Mi se pare cam suspect!Nu mi se pare normal sa ne tot amane atat.Azi a vorbit si cel care ma accidentat cu cei de la iml.Nu stiu ce a vorbit cu cei de acolo.Dati-ne un sfat ce sa facem!Va multumesc si va doresc un wekeend frumos si o seara linistita!
Răspuns la discuția accident rutier
a fost anuntata politia pe data de 8 septembrie trebuie sa iau certificatul de la iml.
Discuție accident rutier
eram pe bicicleta o masina stationata a deschis portiera arucanduma an mijlocul drumului soferul a recunocut ca nu sa asigurat eu am 4 coaste rupte clavicula rupta ce se pote face