avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Activitate pianistul

Activitate pianistul

Discuție test
test
Răspuns la discuția (Re)Activare cont
free_your_mind a scris:

Buna ziua,

Din greseala, am folosit la inregistrarea pe forum o adresa de e-mail pe care nu mai pot intra deoarece am uitat parola. Am schimbat adresa intre timp, dar nu stiu cum sa procedez pentru a-mi fi retrimis e-mail-ul de activare.

Multumesc.


Pentru a va schimba adresa de email asociata contului dvs accesati
www.avocatnet.ro/content/con...

Retrimiteti email-ul de activare accesand
www.avocatnet.ro/content/inr...

Urmati pasii din email-ul de activare.

O zi excelenta


Răspuns la discuția Probleme ...
confrim, a fost o problema cand accesati discutia prin "Fii primul care raspunde!". Acum s-a remediat.

Multumim de feedback
Răspuns la discuția probleme cu site-ul?
@sebastian-barbulescu am mai efectuat cateva modificari la forum, va rog sa-mi spuneti daca mai intampinati probleme la mesajele mai lungi.

@ionescua65 imi puteti da link-ul la care ajungeti cand nu reusiti sa postati un mesaj? asta in cazul in care problema nu a fost remediata

Va multumesc

Edit:
"Request-URI Too Large
The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server"
Aceasta era eroarea din pagina la care erati trimisi?

buna dimineata, problema a fost remediata. V-as fi recunoscator daca mi-ati putea confirma.

Va multumesc
buna ziua,

ce antivirus folositi? As avea nevoie de numele programului pentru a efectua cateva teste.

Va multumesc
Răspuns la discuția Modificari forum 12 August 2011
sebastian-barbulescu a scris:

Buna ziua,
Observ ca in acest topic se poate posta cu usurinta, insa eu si astazi am avut aceleasi probleme, trebuie a scriu de cate 2-3 ori un mesaj ca sa imiapara intr-un finl postarea ....
E un adevarat chin....
Iar ca si caz particular in dimineata aceasta pe la 9-10 , dupa de apasam pe butonul PUBLICA MESAJ , imi apareau sponsorii forumului ...
Nu mai inteleg nimic...
:surrender:


Pana la ora 11:30 s-au efectuat modificari la site. As dori sa stiu daca de atunci ati mai avut probleme. Va multumesc
Răspuns la discuția Modificari forum 12 August 2011
Am efectuat o serie de modificari in urma unor teste mai riguroase privind diacriticele si problema semnalata de utilizatorul sebastian-barbulescu.

PS: doresc sa imi cer scuze pentru neplacerile create in ultimele zile pentru care imi asum personal responsabilitatea si astept in continuare feedback-ul dvs.
Va multumesc
Răspuns la discuția Modificari forum 12 August 2011
autosave-ul pentru mesajele din forum ar trebui sa fie ok acum.

@elga50 - fereastra de emoticoane ar trebui sa se deschida mai repede

@avocat_lascoschi - probabil efectuam modificari in forum in momentul respectiv, va rog sa-mi semnalati daca problema se repeta

@Gabrielle Monique - rog utilizatorul @sebastian-barbulescu sa-mi trimita cateva informatii despre: sistemul de operare pe care ruleaza, browserul impreuna cu versiunea lui. Repet, momentan Avocatnet.ro este optimizat (sau ar trebui :rolleyes: ) pentru sistemele de operare Windows folosind browserele Internet Explorer 6, Internet Explorer 7, Internet Explorer 8, Mozilla Firefox , Google Chrome.


PS:
Investighez si problema diacriticelor, un link unde apare problema m-ar ajuta enorm. Multumesc
Răspuns la discuția Modificari forum 12 August 2011
poate ati incercat in momentul in care faceam update la site. :duh:
Acum le puteti accesa?