Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii probleme cu site-ul?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

probleme cu site-ul?

in ultimele 4-5 zile,incercand sa raspund diverselor solicitari ,mesajele mele nu apar la pe site
se mai intampla si altor persoane?
da mi se intampla...inca si mie...
cel mai tragic e ca scriu uneori destul de mult...si constat ca nu sunt postae...
:(
Intrati in topicurile unde stiti ca ati postat si nu va vedeti raspunsurile.

Sub discutie exista posibilitatea (doar daca au fost mesaje) sa vedeti scris asa:

Ultimele mesaje sterse in discutie ( total mesaje sterse - x) - vezi toate mesajele sterse

Iar acolo, in lista de mesaje sterse s-ar putea sa fie si mesajele pe care stiti ca le-ati postat, insotite de motivul stergerii lor.

Completare
Daca nu le gasiti nici asa, posibil sa fie o eroare. Insa ma indoiesc, din moment ce le-ati vazut publicate.
Ares-3, moderator
Ne puteti da exemplu de topicuri din care incercati sa postati si nu merge? As vrea exact pagina (linkul paginii) pe care o accesati si in care scrieti si ulterior constatati ca nu puteti posta.

Din cate imi dau seama, problema asta apare doar la anumite topicuri, pentru ca altfel n-ati reusi sa postati deloc. Si banuiesc faptul ca accesati acele pagini intr-un anumit mod particular si ca link-ul lor (adresa URL din address bar) e formata intr-un mod special. Asa incat, daca ne puteti da adresa in cauza, incercam sa ne prindem care e problema si sa o rezolvam.
Alin Popescu a scris:

Ne puteti da exemplu de topicuri din care incercati sa postati si nu merge? As vrea exact pagina (linkul paginii) pe care o accesati si in care scrieti si ulterior constatati ca nu puteti posta.

Din cate imi dau seama, problema asta apare doar la anumite topicuri, pentru ca altfel n-ati reusi sa postati deloc. Si banuiesc faptul ca accesati acele pagini intr-un anumit mod particular si ca link-ul lor (adresa URL din address bar) e formata intr-un mod special. Asa incat, daca ne puteti da adresa in cauza, incercam sa ne prindem care e problema si sa o rezolvam.

voi incerca din nou sa postez,si va voi trimite adresele celor cu probleme
asa e doar la unele nu merge nu la toate
multumesc
Acasa Prima pagina
Categorie Discutii juridice
Forum Contraventii, contencios administrativ sau probleme juridice cu autoritatile

Discutie certificat de edificare autorizatie de constructie
Urmareste discutia

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...

am raspuns si nu a aparut raspunsul,
in general la aceste pagini,uneori ramane imaginea blocata cand dau accept pentru publicare ,uneori pagina merge greu
am inceput sa cunosc cand nu-imi va publica anuntul
multumesc
ContSters220718, utilizator