avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 306 soluții astăzi
Forum Activitate anonim2018

Activitate anonim2018

Pe data de 11:01:2018 am fost chemat sa merg la sectia de politie din comuna in care locuiesc nestiind pentru ce
mi s-a adus la cunostinta ca cineva a furat niste baloti de paie si mi s-au pus intrebarile daca am fost cu acel domn cand sa furat balotii sau daca i-am imprumutat calul sau caruta

eu am zis adevarul ca n-am fost la furat si nici nu i-am imprumutat calul sau caruta
seful de la sectie mi-a zis ca daca am facut cunostinta cu vasilica adica pulanul si a inceput sa imi dea peste maini si peste dosul mainilor dup-aia ma luat la palme dupa cap de imi plesneau creierii si mi sa rupt o rigla in cap de catre o politista pana am zis ceea ce au vrut sa auda numai sa nu mai dea in mine si sa ma lase sa plec acasa

as dori sa retrag marturia deoarece e marturie mincinoasa
nu am dovezi decat un baiat cu care am fost el a fost in camera cealalta si a auzit cand tipam sa nu mai dea

tot pe data de 11:01:2018 am depus dosarul pentru scoala de soferi si politaiul mi-a zis ca imi garanteaza ca eu nu mai dau de scoala de soferi ca imi va retrage dosarul
sunt apt dar nu am platit inca 65 75 de lei si inca n-am dus poza care mi s-a cerut
poate sa-mi faca una ca asta, sa imi retraga ei dosarul?