avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 565 soluții astăzi
Forum Activitate Curelaru r

Activitate Curelaru r

nu asta m aintereseaza pe mn,bani am sa il achit!!
CUM SE POATE ANULA ADJUDECAREA FII EU CE CARE A CASTIGAT??
PERS CARE ESTE EXECUTATA LA CARE AM CASTIGAT LICITATIA,DORESTE SA-SI ACHITE TOATE DATORIILE LA EXECUTOR SI SA-SI RIDICE IPOTECA,IN CAZUT ASTA RAMANE ADJUDECAREA FARA OBIECT
,PE MN NU MA DEREANJEAZA ASTA ,DAR VREAU SA STIU CE SE INTAMPLA CU BANII MEI ,CA AM DEPUS DEJA JUMATE DIN BANI SI CEALALTA JUMATE O DEPUN PANA LA TERMEN DOAR DACA NU NE ANULEAZA ADJUDECAREA
Răspuns la discuția adjudecare, recuperare bani


Curelaru r a scris:

am adjudecat un ap prin executare silita am platit si jumate din el mai am 12 zile pane ce trebuie depus diferenta,dar nu asta conteaza
pe mine ma intereseaza :pers care este executata, vrea sa-si achite datoriile catre executor si el sa faca demersurile sa ii ridice ipoteca si sa ramana fara obiect de executare
eu sunt de acord daca poate face asta,ca trebuie sa plec din tara cu serviciul pt cateva luni si daca poate sa anuleze licitatia nu ma deranjeaza
vreau sa stiu daca se poate face asa ceva si ce se intampla cu banii mei si cat dureaza
eu trebui sa pun diferenta pana pe 10 aprilie
MA AJUTA SI PE MINE CINEVA CU NISTE RAPUNSURI VA ROG?

am adjudecat un ap prin executare silita am platit si jumate din el mai am 12 zile pane ce trebuie depus diferenta,dar nu asta conteaza
pe mine ma intereseaza :pers care este executata, vrea sa-si achite datoriile catre executor si el sa faca demersurile sa ii ridice ipoteca si sa ramana fara obiect de executare
eu sunt de acord daca poate face asta,ca trebuie sa plec din tara cu serviciul pt cateva luni si daca poate sa anuleze licitatia nu ma deranjeaza
vreau sa stiu daca se poate face asa ceva si ce se intampla cu banii mei si cat dureaza
eu trebui sa pun diferenta pana pe 10 aprilie
Buna ziua
Am adjudecat un apartament prin executare silită și am și achitata jumătate din el și mai am 20 zile pana ce treb sa pun diferența
Pers executata am vorbit cu ea și vrea sa își achite credul și restul datoriiilor ca nu are mult pana in 30000lei și sa-și ridice ipoteca .nu m-ar deranja deoarece ar trebuie sa plec din țara cu serviciul.
Se poate face așa ceva și ce se întâmpla cu bănuții mei.