avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 812 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters494384

Activitate ContSters494384

Am luat legatura cu o vrajitoare pe Facebook.Si mia spus ca imi este legat un farmec.Si ia mia spus ca trebuie numai decit in 2,3 sa mil desfaca farmecut daca nu se agrraveaza...dupa ea mia spus ca trebuie sa trimit 150 euro..apoi dupa ce am facut transferul mia spus ca mai trebuie inca 300 de euro ca sa cumpere niste lucruri pentru lucrarea asta.

Si eu am intrebato ca acesta e ultimult transfer si mia spus ca da e ultimul.. Si pina adoua zi problema se rezolva... Adoua zi ea ma suna si mi spune ca la lucrare trebuieste 660 de euro sai trimit apoi ea in 10 minute imi trimite inapoi... Dupa ce am trimis acei 660 de euro.. Ea a trimit.. Si a spus ca face lucrarea pina la sfirsit si imi trimite banii inapoi.. Dupa ce ia si primit apare ear o problema la lucrarea si tot imi spunea ca daca nu trimit 900 de euro poate sa fie viata mea in pericol, pot sa patesc ceva... Dupa ce am teimis 900 de euro ear aparese o problema ear cerea.. Apoi eu mam oprit si am spus stop pina aici..in asa fel ajuta oamenii. Si iam spus sami trimita banii inapoi si io ma amenta ca ea o sami faca ceva rau si mia spus ca mumi trimita banii... Si acum ma blocat si numi rs la mesaje sunete.
Cum pot sa scot banii dintro persoana care ma pacalit?