avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 647 soluții astăzi
Forum Activitate Roxana Roxana

Activitate Roxana Roxana

Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Cand am fost sa depun contestatia mi-a spus ca azi dupa 2 incep sa recorecteze si poate joi dupa-amiaza se vor afisa....
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Stie cineva cand vom afla rezultatele contestatiilor la Bucuresti?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Tocmai am vorbit la barou...mi-a raspuns un domn si mi-a spus ca probabil rezultatele se vor afisa dupa-amiaza dar nu se stie sigur#-o
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Da, acesta a fost raspunsul celor de la barou in aceasta dimineata....poate azi, poate maine dar cel mai sigur la sfarsitul acestei saptamani. Chiar sper sa nu fie adevarat
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
asa este Dana, o gluma foarte nereusita si sper din tot sufletul sa nu fie adevarat. Eu sun de innebunesc la barou dar nu se oboseste nimeni sa raspunda si ma enerveaza lipsa lor de bun simt ca sa nu spun altceva!!!!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Tocmai am vorbit cu cineva care a fost la barou.....raspunsul lor a fost ca nu stiu exact cand se vor afisa.....dar cel mai sigur la sfarsitul saptamanii!!! Eu cred ca isi bat joc de noi, alta explicatie nu mai gasescX-(
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Intr-adevar si mie mi se pare destul de dubios faptul ca pe site nu apare baremul. Acest aspect ridica un semn de intrebare si inevitabil ne face sa ne gandim cam in ce maniera au fost corectate lucrarile nostre...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Se pare ca doar la Bucuresti nu au de gand sa ne dea rezultatele.....de parca nu ar fi dreptul nostru sa le aflam.
Oare mai are rost sa speram ca maine se vor afisa sau ramane totusi pentru luni?X-(
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Nu mai rezist....cand se afieaza pana la urma la bucuresti?:((
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Buna dimineata.
In caz de contestatie, aceasta trebuie facuta personal de candidat sau poate merge si alta persoana?