avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 689 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters52707

Activitate ContSters52707

Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
:worthy::worthy:=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>
BAFTAAAAAAAAAA:worthy::worthy::worthy:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
;)=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>
Multa bafta tuturor.....:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Eu sunt deja pe drum.....''exilatul''.....intelegeti....de ce sau pt ce.....si ca mine sunt multi......pana nu am ajuns exilat n-am inteles.........multe.Am deschis laptopul pt cateva minute....sa vad ce fac colegii mei de suferinta....
Mi-e somn....am tras pe dreapta.....mi-a facut bine sa vad mesajele de pe forum.....ma culc 2 ore si plec mai departe.......ce frumos suna? ......si plec mai departe....
Mergeti inainte....plecati mai departe.....nu abandonati.....anul trecut am avut si cazuri de abandon printre noi.......
Eu n-am abandonat lupta cu sistemul (si nu sunt singura) - chiar daca in sufletul meu exista si acum ..... ca la multi altii care au trecut prin asta - aceleasi reverberatii.....ca un ecou al neputintei noastre......Ce exemplu ar fi mai bun decat noi - cei de anul trecut care stim prin ce am trecut.....si mai stim..... si mergem inainte.......unii chiar....exilati ....????????????
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
cristinaotava a scris:

Nu vreau sa dau idei. Ma refer sa nu dea chestii inaplicabile in practica

Un mic exemplu in acest sens.....petitia de ereditate .....anul trecut la Iasi.:O
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
[ link extern ] :
:help::worthy::help::worthy::help::worthy::help::worthy::help::worthy::help::worthy::help:
:-/:-/:yeah::surrender::surrender::-/:-/
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Pentru Baroul SUCEAVA nu este nimeni?:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
ce e oare treaba cu anulatul pe subcomisii din art1.al 2 ??????? le-a taiat un pic din "aranjamente"?????:oops:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Fratilor:yawn::yawn::yawn:
Unde-i data examenelor?????????????????????????????????
:foottap::foottap::foottap:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
S104 DPP
Verificari privitoare la inculpat.
Presedintele se incredinteaza:
- daca inculpatul aflat in stare de detinere ( la art 318 al 1) a primit copia actului de sesizare cu 5 zile inainte,
- daca inculpatul (la art 318 al 2) a primit comunicarea cu cel putin 3 zile inainte, se refera la inculpatul in libertate nu?
- cand inculpatul nu locuieste in tara se aplica regulile de la asistenta judiciara internationala.....adica....sa le adauge cineva ....care are mai multa forta .....la ora asta.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
:closedtopic::closedtopic::closedtopic::closedtopic::closedtopic:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Este cineva care are informati recente cu privire la zilele de examen, daca raman 5 zile consecutiv sau s-a hotarat alta varianta?