avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Activitate doli_cv

Activitate doli_cv

"domnul acela" nu a auzit de prezervative si la ce folosesc ele????Daca Doamna avea o boala si te procopseai cu ea????
va multumesc mult pt raspuns!
dar ea nu este de acord cu divortul. Locuiesc de 8 ani in spania , cu acte in regula deci pot dovedi ca suntem separati de atata timp. ea crede ca am ditamai averea si nu vrea sa beneficieze altcineva de ea! nu o intereseaza persoana mea ci averea mea!
buna ziua, sunt despartit in fapt de 8 ani,de sotia mea si eu vreau sa divortez dar ea nu vrea, ce pot sa fac??? mentionez ca nu avem copii impreuna.
Răspuns la discuția intabulare dupa partaj
va multumesc mult pt raspuns!!!! doamne ajuta!!
Buna ziua si sarbatori fericite !!! In urma unui lung proces de partaj am ajuns la o invoiala! ne-am inteles care cu ce ramane. Acum am primit comunicarea si nu stiu care sunt pasii care urmeaza sa ai fac! Alta treaba care nu imi este in clar este ceea ce e scris in final, adica: dispune intabularea dreptului de proprieteate al intimatei reclamante asupra bunului atribuit, cu titlul de partaj si cumparare! ....de ce cumparare??????va rog din suflet sa ma lamuriti! va multumesc anticipat!