avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 693 soluții astăzi
Forum Activitate Alexandra Nico

Activitate Alexandra Nico

Răspuns la discuția Coasigurat
Iar pt pensie cum ar trebui sa procedez daca as vrea sa platesc un minim de contributie? Multumesc
Răspuns la discuția Coasigurat
Merg la Anaf si discut acolo privind depunerea corect? Apoi o depune online, nu? Va tin la curent. Multumesc pt sprijin!
Răspuns la discuția Coasigurat
Va multumesc!
Răspuns la discuția Coasigurat
Inteleg ca primul pas ar trebui sa fie la Casa de Asigurari nu la Anaf pentru a depune declaratia? Cei de la Asigurari sanatate Constanta imi spuneau exact invers. Cum imi recomandati din experienta Dvs? Multumesc
Răspuns la discuția Coasigurat
Buna seara! Revin cu rugamintea privind depunerea declaratiei online? Poate fi depusa si acum? care sunt pasii ce trebuie urmati? Multumesc!
Răspuns la discuția Coasigurat
Multumesc pentru informatii. Declaratia unica poate fi depusa si acum? Nu a fost un termen limita? Suma de 1140 este valabila pentru ce perioada? Multumesc!
Răspuns la discuția Coasigurat
Multumesc! Eu am un micro. Pot face asigurare de sanatate publica prin el fara a ma angaja sau va fi obligatoriu oricum de la anul acest lucru? Multumesc
Discuție Coasigurat
Buna ziua. Poate o persoana care este pensionara si asigurata in sistemul public de sanatate sa aiba o fiica (nu minora, dar care nu realizeaza venituri) coasigurat? Multumesc!