avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 671 soluții astăzi
Forum Activitate qwe1234

Activitate qwe1234

Moderatorul gi-jane ( sau cum il cheama ) m-a jignit si m-a facut bolnav la cap, eu nu pot pune aici o intrebare, ca mereu intrebarile mele sunt sterse sau daca mi se raspunde la intrebari , mi se raspunde in bataie de joc ( si toti ma jignesc ) . Speram sa gasesc oameni educati care sa raspunda frumos la intrebarile mele, nu oameni care sa ma jigneasca si sa ma faca bolnav la cap. ( asa cum m-a facut gi-jane ) . A trebuit sa creez mereu alte conturi pentru ca intrebarile mele erau blocate inainte de a primi un raspuns sau in loc de raspuns primeam cate-o jignire sau raspunsuri in bataie de joc . ( si tot eu sunt facut bolnav la cap pentru jignirile aduse de alte persoane care nu sunt educate si care ma jignesc mereu ) . Asta tine in primul rand de educatie, dar din pacate vad ca sunt oameni needucati care ma jigesc precum moderatorul gi-jane care ma face nebun la cap , fara sa ma cunoasca. Ce era sa fac daca toti aici ma jignesc si imi sterg intrebarile sau conturile ? A trebuit sa creez alt cont in speranta ca gasesc o persoana care sa-mi raspunda la intrebari fara sa ma faca nebun la cap, sau sa-mi adreseze alte jigniri. Din pacate gasesc numai persoane care ma jignesc, imi sterg conturile, sau imi raspund imi raspund la intrebari in bataie de joc, si imi mai aduca si jigniri . , facandu-ma bolnav la cap sau mai stiu eu cum . Bineinteles ca moderatorul gi-jane a sters contul meu unde m-a jignit, ca sa nu se mai vada ca m-a facut bolnav la cap .