avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 173 soluții astăzi
Forum Activitate Gabi6666

Activitate Gabi6666

Salut am și eu o întrebare sunt înscris la o clinică specializata pe adicții pe substituit metadona de vreo 3 ani vreau să îmi iau permisul si eu i am întrebat pe cei de la clinică ca dacă ma oprește poliția și îmi face drug test am văzut ca are și metadona la acel test îmi ia permisul chiar dacă le iau pe rețeta de la dumneavoastră a zis ca e cu dus și întors în România ca dacă îmi ia permisul pot să i dau în judecata și s ar putea să îl recuperez dar nu ma prea liniștit acest răspuns știe cineva ceva de acest subiect aștept răspunsurile dumneavoastră va rog
Buna ziua am si eu o intrebare va rog familia mea trebuie sa vanda un teren care e mostenit in familie sunt vreo 7 frati si se ocupa un "prieten" o cunostinta de familie de acte sa ocupat de succesiuni pentru ca el a platit toate actele tot avocat si ia o parte din vanzare numai ca e incurcatura mare pe 19 acuma a venit o citatie ca trebuie sa se prezinte la notar si daca nu se prezinta "familia " inseamna ca refuza mostenirea dar prietenu acesta a spus ca cica nu trebuie sa merga ca e doar de formalitati toti se gandesc sa nu dea asta vreo teapa cu terenu am 2 intrebari cam cat a costat toate actele de facut la un teren de 1000mp in bucuresti la 7 frati toate actele sucesiune absolut tot si a doua intrebare poate sa dea vreo teapa prietenul acesta si daca poate cum ar putea ?va rog ajutatima