avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 694 soluții astăzi
Forum Activitate mustafa trk

Activitate mustafa trk

Data de 10

Cornel Vasile a scris:

Care este data de plata a salariului?

buna ziua vin si eu cu o intrebare daca se poate sa ma ajutati lucrez la o firma de 1 an de zile si luna aceasta nu miam primit salariu au trecut 8 zile si tot in fiecare zi mi se spune ca astazi iti primesti salariul ce as putea face va multumesc
buna ziua cine ma poate ajuta contra cost sa fac o plingere catre cedo pentru a da statul olandez in judecata in legatura cu decesul copilului meu este vorba de o crima
am o firma de constructii in olanda si lucrez de 5 ani peste tot unde am umblat in olanda toti miau spus ca nu poate sa treaca peste decizia medicului legist deci atita timp cat sintem romani nimeni nu da un ban pe deciziile noastre sau pe vietile noastre deci am incercat tot ceia ce a fost posibil credeam ca o sa gasesc un raspuns aici nici ministeru afacerilor externe nu vrea sa ma asculte macar ce mia mai ramas televiziunea si curtea europeana adrepturilor omului va multumesc pentru raspuns
Am contactat unul olandez si nimic au spus ca nu au ce sa faca pentru ca politia a facut tot ceia ce trebuia singura mea sansa sa fac plingere la curtea europeana a drepturilor omului

Madalina Pascu a scris:

Buna ziua, ar trebui sa contactati un avocat olandez.

buna ziua imi cer scuze ca deranjez cu o intrebare .
in luna februarie copilul meu a fost omorit in olanda tara in care si lucra am fost la politie si toata lumea ma asigurat ca politia olandeza o sasi faca treaba ceia ce am si facut am asteptat a facut autopsie sau luat probe si oameni la interogat ceia ce miau confirmat si ca chiar ei isi fac treaba dupa autopsie miam luat copilul si lam adus in tara pentru al ingropa dupa o luna sa finalizat cercetarile spunindumi ca el sa omorit singur si ca au inchis cazul am apelat la tot ceia ce cunosteam si ceia ce mam informat unde as putea sa apelez pentru a putea redeschide cazul de la ambasada nici numi mai raspund la telefon si cei la politie mau trimis in olanda ca doar deacolo se mai poate face ceva cum si unde as putea sa redeschid cazul daca stiti sau ma puteti indruma si pe mine va multumesc