Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... buna ziua cine ma poate ajuta contra cost sa fac o ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

buna ziua cine ma poate ajuta contra cost sa fac o plingere catre ...

buna ziua cine ma poate ajuta contra cost sa fac o plingere catre cedo pentru a da statul olandez in judecata in legatura cu decesul copilului meu este vorba de o crima
Daca aveți bani va sugerez să plătiți un detectiv particular din Olanda pentru a descoperi autorul.Asta pentru a strânge probe pentru că dacă dați în judecată statul olandez fără probe o să pierdeți cu siguranță, doar vă aflați în treabă.Pierdeți banii sigur,pierdeți timpul degeaba.
O sugestie,dumneavoastră hotărâți se faceți cu banii.
mitabiciclista, utilizator
V-ati judecat in Olanda?