avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Activitate ramona21

Activitate ramona21

felicitari celor care au intocmit tabelul..ati fost ffff rapizi..
eu ii eliminam pe aia din spatele meu cu note mai mici sa vad daca sunt printre cei 200..
bravo noua..=D>=D>=D>..trebuie sa ne imbatam..
s-au afisat pe site la csm..atat la logica cat si la interviu..
in niciun caz nu i-am jignit pe cei care au trecut aceste probe...din contra..ii admir foarte mult pt puterea si perseverenta lor.
da, e cel putin ciudat..poate au nevoie si ei de mai mult timp sa faca calcule ca sa iasa bine "preferatii" lor ..daca sunt..speram sa nu fie asta motivul si sa fiu eu doar paranoica..:(
aemilia, nu s-a facut programarea in functie de punctajul de la logica, nici nu avea cum din moment ce programarile pt interviu s-au afisat in aceasi zi cu repartitia in sali la rationament..deci nu se stia punctajul de la logica..

si eu ma gandeam sa calculez mediile dupa ce se afiseaza notele la logica si interviu..am marii emotii pentru nota de la interviu, sper sa nu am vreo surpriza foarte neplacuta...Doamne ajuta!
El_Nino, esti foarte haios.. nu m-am putut abtine sa nu rad cand am citit..sunt la birou cu alti colegi prin jur..sper sa nu zica ca sunt nebuna..

eu am sustinut ieri interviul si la fel pot spune ca jandarmii sunt plini de informatii :))

am aflat ca cei care fusesera la comisia 1 aveau un punctaj destul de mare la logica, cineva chiar 85.
oricum, locuri sunt 200..sa speram ca cei cu peste 70 sunt totusi printre primii 40 si la grile... sa mai ramana ceva locuri si pentru noi..
elchupacabra, de ce e mai dificila comisia 1? eu sunt la comisia 1 programata...:((((...cine e dl. Crisu? nu am terminat in Bucuresti...
in sfarsit cineva care sa ne spuna cateva vorbe si despre interviu..ca ne polemizat suntem satui..

sapte_pitici, multumim pentru sfaturi si impresii.
eu intru miercuri, am emotii mai mari fata de celelalte probe.
elchupacabra - felicitari pentru rezultat...=D> eu am facut vreo 68m dar sper ca este bine..
pentru cei care au sustinut interviul, ii asteptam cu pareri despre cum a fost..
Răspuns la discuția Proba vinzarii unui imobil
dovada transmiterii dreptului de proprietate in cazul unui imobil (apartament) se face in instanta cu un document autentic (nu sub semnatura privata ca in acest caz trebuie proces separat)


daca obiectul contractului este un apartament, nu e nevoie de contract in forma autentica pt ca acesta sa fie valabil. forma autentica este prevazuta doar in cazul terenurilor.
in cazul dvs. puteti face dovada prin inscris sub semnatura privata, completat cu martori..etc.