avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 616 soluții astăzi
Forum Activitate bogdanmoisin2018

Activitate bogdanmoisin2018

Răspuns la discuția furt de copii
E bine sa stiu sa va evit daca va bateti jos si ma luati la misto. N-ati avea acest curaj fata in fata. Nu stiu cine va credeti.Asa va invata la Arad? Nu sunteti in stare sa oferiti un raspuns civilizat? Sa stie utilizatorii ce fel de "'profesionist'' sunteti. E vb de o adoptie din comunism. Am si marturia audio a "'matusii''.
Răspuns la discuția furt de copii
Cred ca acest subiect va depaseste. E vb de o adoptie facuta in urma cu 30 de ani.
Răspuns la discuția furt de copii
habar n-aveti despre ce vorbiti. Am marturia audio. O fi bine sa le stiti pe toate?
Discuție furt de copii
Buna ziua, un prieten mi-a zis ca a fost adoptat si ca matusa lui l-a luat de la o asistenta din spital si l-a dat parintilor adoptati. Matusa in cauza poate fi data in judecata pentru ca victima sa-si afle parintii naturali?
Răspuns la discuția GDPR
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua. Am dat un mail si n am primit raspuns automat de la cont admin. Mailurile care nu mai sunt active au un msg automat de informare si redirectionare.

adriandimitriu a scris:

Cum ati observat că mailul e inca activ? V-a scris?

bogdanmoisin2018 a scris:

Buna ziua.
Mi-am dat demisia anul trecut in decembrie. Vad ca emailul de firma cu numele meu este inca activ. Ii pot soma sa-l dezactiveze? Multumesc



Răspuns la discuția GDPR
Buna ziua, multumesc pt raspuns.
Contine datele mele personale. O sa le trimit un email in care ii rog sa stearga adresa. DACA nu, trebuie sa apelez la un avocat.
La un moment dat era trecut si nr meu personal pe site, l au dat jos .

Adalbert Gabriel Gazdovici a scris:

De somat puteti soma pe oricine sa faca sau sa nu faca orice, nu puteti insa obtine ajutorul statului - prin judecator - decat daca exista un temei serios pentru cerere. Asadar, raspunsul depinde de cat de legata este adresa de email de numele d-voastra.. Daca adresa de email este de genul "bogdi2018@firma.nasoala.ro" raspunsul este evident negativ pentru ca asa cum nu e doar un catel cu urechi lasate si sosetute albe nici d-voastra nu sunteti singurul Bogdan. Daca adresa de email contine datele d-voastra personale trebuie sa dezactiveze emailul afara de ipoteza in care au angajat deja pe cineva cu acelasi nume si prenume. Insa daca nu il dezactiveaza de bunavoie procesul trebuie pregatit atent si cu grija.

Discuție GDPR
Buna ziua.
Mi-am dat demisia anul trecut in decembrie. Vad ca emailul de firma cu numele meu este inca activ. Ii pot soma sa-l dezactiveze? Multumesc